کد مطلب:  67650 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مسی به رکورد کریستیانو رونالدو رسید

مسی به رکورد کریستیانو رونالدو رسید

دیدار تیم‌های مارسی و پاری‌سن‌ژرمن در هفته بیست‌وپنجم رقابت‌های لیگ یک فرانسه از ساعت ۲۳:۱۵ یکشنبه در ورزشگاه ولودروم با قضاوت کلمنت تورپین برگزار شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

دیدار تیم‌های مارسی و پاری‌سن‌ژرمن در چارچوب هفته بیست‌وپنجم رقابت‌های فوتبال لیگ یک فرانسه از ساعت ۲۳:۱۵ یکشنبه در ورزشگاه ولودروم با قضاوت کلمنت تورپین برگزار شد که در نهایت این دیدار با برتری ۳ بر صفر پاری‌سن‌ژرمن به پایان رسید. مسی و امباپه در این دیدار نمایش فوق‌العاده‌ای داشتند، مسی یک گل و ۲ پاس گل و امباپه با ۲ گل و یک پاس گل نقش مهمی در پیروزی مقابل دشمن قدیمی پاری‌سن‌ژرمن داشتند.

به گزارش آسمونی، لیونل مسی در دقیقه ۲۹ توانست گل دوم پاریسی‌ها را به ثمر برساند و به یک رکورد حیرت‌انگیز دست پیدا کند. به این ترتیب نام لئو امشب وارد بخش دیگری از کتاب تاریخ شد. مسی با این گل توانست تعداد گل‌های باشگاهی خود را در ۸۴۰ بازی به عدد ۷۰۰ برساند. کریستیانو رونالدو پیش از مسی موفق شده بود در ۹۴۳ بازی باشگاهی این تعداد گل را به ثمر برساند. کاپیتان تیم ملی آرژانتین ۹۸ گل ملی هم در کارنامه دارد و می‌تواند با زدن تنها دو گل دیگر، مجموع گل‌های خود در دوران حرفه‌ای اش را به عدد ۸۰۰ برساند.

: برای دریافت مشاوره درباره مسی به رکورد کریستیانو رونالدو رسید فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «مسی به رکورد کریستیانو رونالدو رسید» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید