کد مطلب:  67678 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
واکنش مسی به دریافت جایزه بهترین‌ بازیکن جهان

واکنش مسی به دریافت جایزه بهترین‌ بازیکن جهان

لیون مسی ابر ستاره فوتبال آرژانتین بعد از کسب جایزه بهترین بازیکن فوتبال جهان در مراسم The best فیفا پستی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

لیون مسی ابر ستاره فوتبال آرژانتین بعد از کسب جایزه بهترین بازیکن فوتبال جهان در مراسم The best فیفا پستی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد و چنین نوشت: از همه کسانی که این جایزه را برای من فراهم کردند تشکر می‌کنم و آن را به خانواده و دوستانم تقدیم می‌کنم. به سلامتی ۴۵ میلیون آرژانتینی که به من اعتماد کردند و تبریک به همه برندگان The best به‌خصوص لیون اسکالونی(سرمربی تیم ملی آرژانتین) که به‌عنوان بهترین سرمربی مرد جهان انتخاب شد و نیز امیلیانو مارتینز (بهترین دروازه‌بان مرد جهان) که هر دو مستحق این جوایز بودند.

به گزارش آسمونی، مسی پیش‌تر در مراسم The best هم چنین گفته بود: قهرمانی در جام جهانی بهترین اتفاق کل دوران حرفه‌ای من بود. از خدا برای کمکی که به من کرد تا پس از سال‌ها به آن برسم متشکرم. سال جنون‌آمیزی برای من بود. برایم افتخار بزرگی است که نفر نخست شدم. می‌خواهم از هم‌تیمی‌هایم که زمینه را برای قهرمانی در جام جهانی مهیا کردند تشکر کنم. اگر آنها نبودند من هم اینجا نبودم.

این برای دومین بار است که فیفا به‌عنوان بهترین بازیکن فوتبال جهان انتخاب می‌شود.

: برای دریافت مشاوره درباره واکنش مسی به دریافت جایزه بهترین‌ بازیکن جهان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «واکنش مسی به دریافت جایزه بهترین‌ بازیکن جهان» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید