کد مطلب:  67938 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مسدود بودن جاده چالوس و آزادراه تهران-شمال

مسدود بودن جاده چالوس و آزادراه تهران-شمال

پس از چندین روز ترافیک سنگین در محورهای کشور به خصوص جاده‌های مواصلاتی استان‌های شمالی، از صبح امروز جمعه شاهد ترافیک آرام هستیم.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور فراجا اعلام کرد: پس از چندین روز ترافیک سنگین در محورهای کشور به خصوص جاده‌های مواصلاتی استان‌های شمالی، از صبح امروز جمعه شاهد ترافیک آرام هستیم.

به گزارش آسمونی، سرهنگ احمد شیرانی گفت: در حال حاضر تردد از محور کرج چالوس و آزادراه تهران شمال، به دلیل ایمنی پایین ممنوع است.

وی با بیان اینکه رانندگان باید از محورهای جایگزین برای تردد استفاده کنند افزود: در حال حاضر تردد به استان مازندران از مسیر جاده هراز و فیروزکوه ممکن است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ترافیک وسائل نقلیه در این دو محور مواصلاتی را آرام و روان گزارش کرد و گفت: آزادراه قزوین- رشت که از دیگر مسیرهای پرترافیک ما بود نیز شرایط آرام دارد.

سرهنگ شیرانی ادامه داد: در حال حاضر محور قدیم خرم آباد- پل دختر نیز مسدود است و رانندگان باید از مسیر جایگزین آزادراه خرم‌آباد- پل زال و خرم‌آباد- کوهدشت استفاده کنند.

وی باقی جاده‌های مواصلاتی و بین استانی را نیز آرام توصیف کرد و از مسافران خواست: زمان بازگشت خود را برنامه ریزی کرده و آن را به ساعات پایانی روز موکول نکنند زیرا بیشترین بار ترافیکی در بعد از ظهرها اتفاق می‌افتد.

: برای دریافت مشاوره درباره مسدود بودن جاده چالوس و آزادراه تهران-شمال فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «مسدود بودن جاده چالوس و آزادراه تهران-شمال» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید