کد مطلب:  62572 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
توضیحات وزیر ارتباطات درباره مسدودسازی اینترنت

توضیحات وزیر ارتباطات درباره مسدودسازی اینترنت

وزیر ارتباطات اعلام کرد دولت سیزدهم به دنبال مسدود کردن اینترنت و اجرای طرح‌هایی که در فضای مجازی مطرح می‌شود، نیست.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، وزیر ارتباطات اعلام کرد دولت سیزدهم به دنبال مسدود کردن اینترنت و اجرای طرح‌هایی که در فضای مجازی مطرح می‌شود، نیست.
عیسی زارع‌پور گفت: فضای مجازی تهدیداتی دارد که قانون‌گذار باید برای آن چارچوب تعیین کند و ما هم در چارچوبی که قانون‌گذار تعیین می‌کند، امور را دنبال می‌کنیم.
او در مورد کندی سرعت اینترنت اینگونه ادامه داد: ما تمام تلاشمان را می‌کنیم که یک شبکه پرسرعت و باکیفیت برای مردم ایجاد کنیم، اصلا یکی از بال‌های شبکه ملی اطلاعات همین است.روند ما خیلی تغییر ویژه‌ای نکرده اما در حوزه ارتباطات ثابت مشکل جدی داریم، شبکه انتقال شرکت مخابرات ایران که توسعه‌دهنده است و 70 درصد ترافیک اپراتورهای سیار، ایرانسل، همراه اول، رایتل و خود مخابرات را تامین می‌کند، به دلیل عدم سرمایه‌گذاری در 10 سال گذشته اشباع شده و ما داریم به‌سرعت شرایطی را فراهم کنیم که بخشی از مشکلات حل شود.

وزیر ارتباطات در پایان گفت: تا الان در دولت سیزدهم هیچ طرحی مبنی بر محدودیت و مسدودسازی مطرح نشده و ما کاملا در مسیر توسعه یک شبکه پرسرعت و پایدار در کشور قدم برمی‌داریم. مشکلات این چند وقت اخیر هم به لطف الهی حل می‌شود و مردم از پلتفرم‌ها و ابزارهایی که زندگی، آموزش و کسب‌وکارشان به آنها گره خورده با خیال راحت‌تر و با سرعت بیشتری استفاده خواهند کرد.

: برای دریافت مشاوره درباره توضیحات وزیر ارتباطات درباره مسدودسازی اینترنت فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «توضیحات وزیر ارتباطات درباره مسدودسازی اینترنت» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید