کد مطلب: 65319 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مسابقات کیک بوکسینگ قهرمانی کشور در اردبیل شروع شد

مسابقات کیک بوکسینگ قهرمانی کشور در اردبیل شروع شد

مسابقات کیک بوکسینگ قهرمانی کشور ( اعزامی به مسابقات جهانی ژاپن) در چهار رده سنی در اردبیل آغاز شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، مسابقات کیک بوکسینگ قهرمانی کشور ( اعزامی به مسابقات جهانی ژاپن) در چهار رده سنی در اردبیل آغاز شد.

رئیس هیات انجمن ورزش‌های رزمی استان اردبیل روز پنجشنبه در حاشیه برگزاری این مسابقات در سالن 6 هزار نفری رضازاده اردبیل اظهار کرد: مسابقات نیوفول کنتاکت کیک بوکسینگ قهرمانی کشور (یادواره شهید قاسم سلیمانی) در چهار رده سنی با حضور اکبر طالعی رئیس سازمان جهانی این رشته به مدت 2 روز به میزبانی اردبیل برگزار می شود.

اسلام عبدی بیان کرد: در این مسابقات در مجموع 220 ورزشکار از 17 استان کشور در قالب 20 تیم در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان رقابت خواهند کرد.

وی با بیان اینکه از هر استان یک تیم و از استان اردبیل سه تیم (شهرداری اردبیل و 2 تیم هیات انجمن ورزش‌های رزمی استان) در این دوره از مسابقات شرکت کرده اند، اظهار کرد: 50 رزمی کار از استان اردبیل در این مسابقات حضور دارند.

رئیس هیات انجمن ورزش‌های رزمی استان اردبیل بیان کرد: نفرات برتر این مسابقات به عنوان اعضای تیم ملی کشورمان به مسابقات جهانی ژاپن که شهریورماه امسال برگزار خواهد شد، اعزام می شوند.

عبدی اضافه کرد: با توجه به اینکه رشته کیک بوکسینگ یکی از رشته‌های پرطرفدار و هیجانی است، امنیت سالن و ورزشگاه توسط نیروی انتظامی تامین و زمینه حضور زنان تماشاگر نیز فراهم شده است.

وی خواستار حمایت بیش از پیش متولیان ورزش استان شد و ادامه داد: در اسکان ورزشکاران مشکلاتی به وجود آمده بود که با همکاری آموزش و پرورش این مشکل حل شد. او با اشاره به قابلیت های و پتانسیل های استان اردبیل گفت: امیدواریم مانند سنوات گذشته این بار نیز میزبان شایسته ای برای ورزشکاران وتیم های شرکت کننده در این مسابقات باشیم.

: برای دریافت مشاوره درباره مسابقات کیک بوکسینگ قهرمانی کشور در اردبیل شروع شد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «مسابقات کیک بوکسینگ قهرمانی کشور در اردبیل شروع شد» در کادر زیر بنویسید :

5 + 9 = ?