کد مطلب:  59392 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
برنامه مسابقات ورزشکاران ایران در روز سوم المپیک

برنامه مسابقات ورزشکاران ایران در روز سوم المپیک

در روز سوم مسابقات المپیک 2020 توکیو، ورزشکاران ایران در 4 رشته به رقابت می پردازند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سرفصل های این مطلب:[بستن]

به گزارش آسمونی : پس از یک شروع امیدوار کننده در اولین روز رسمی مسابقات که با رکوردشکنی و یک مدال طلا در تیراندازی برای ایران همراه بود، نمایندگان کشورمان امروز یکشنبه در سومین روز رسمی بازی های المپیک 2020 توکیو در چهار رشته به مصاف حریفان می روند.

تکواندو

در تکواندو دو نماینده داریم. میرهاشم حسینی و ناهید کیانی در وزن های منهای 68 و 57 کیلوگرم برابر حریفان خود به روی شیاپ چانگ می روند.

حسینی ساعت 7:08 صبح به وقت تهران در نخستین دیدار به مصاف حریفی از چین تایپه و کیانی ساعت 5:30 صبح به وقت تهران برابر کیمیا علیزاده به میدان می رود.

بسکتبال

بسکتبال تنها رشته ای از ایران است که رکورددار حضور رشته تیمی ایران در دوره های المپیک است و طی 17 دوره بازی‌ها سابقه سه بار حضور در 1984 لندن، 2008 پکن و امروز در توکیو را دارد.

حال صمد نیکخواه بهرامی (کاپیتان)، حامد حدادی، ارسلان کاظمی، محمد جمشیدی، بهنام یخچالی،سعید داورپناه، محمد حسن‌زاده، آرون گرامی‌پور، مایک رستم‌پور، پویان جلال‌پور، نوید رضایی‌فر و سینا واحدی در سومین روز رسمی رقابت ها برابر جمهوری چک به میدان می روند و اولین دیدار رسمی خود را از ساعت 5:30 صبح آغاز خواهند کرد.

قایقرانی

نازنین ملایی نخستین نماینده ایران در بازی‌های المپیک 2020 توکیو بود که روز جمعه در گروه اول و در کنار قایقرانانی از آمریکا، بلاروس، پاراگوئه، سودان و نیجریه حضور یافت و مسافت 2 کیلومتری را با زمان 7:59.01 دقیقه طی کرد که پس از نمایندگان آمریکا و بلاروس در رده سوم ایستاد. وی امروز در سومین روز رقابت ها در مرحله یک چهارم نهایی رویینگ تک نفره از ساعت 7 صبح به مصاف رقبای خود می رود.

تیراندازی

رقابت های تیراندازی از شنبه آغاز شده است و فردا دو نماینده ایران با رقیبهایشان مسابقه می دهند.

هانیه رستمیان در 10 متر تپانچه بادی از ساعت 4:30 و مهیار صداقت در 10 متر تفنگ بادی از ساعت 8:30 در خط آتش قرار می گیرند.

تیراندازی ایران در این دوره با 6 سهمیه چهار مرد و 2 زن در المپیک حضور دارد که در روز نخست هم تنها طلای ایران را توسط جواد فروغی کسب کرد.

: برای دریافت مشاوره درباره برنامه مسابقات ورزشکاران ایران در روز سوم المپیک فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «برنامه مسابقات ورزشکاران ایران در روز سوم المپیک» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید