مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  62230 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مرگ کودک مراکشی که 4 روز در چاه گرفتار شده بود

مرگ کودک مراکشی که 4 روز در چاه گرفتار شده بود

رایان، کودک 5 ساله از روز سه شنبه هفته گذشته در یک چاه 32 متری گرفتار شده بود، پس از 4 روز نجات پیدا کرد اما بعد از خروج از چاه درگذشت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، مقامات مراکشی بامداد روز گذشته خبر درگذشت کودک 5 ساله مراکشی که به مدت 4 روز در چاهی به عمق 32 متر گرفتار شده بود را منتشر کردند.

با وجود تلاش تمام وقت امدادگران برای خروج او از این چاه آن ها موفق به خارج کردن وی از چاه شدند اما تاسفانه این کودک طاقت و تحمل کافی را نداشت و دقایقی پس از خروج جان خود را از دست داد.

در این عملیات نجات، تیم عملیاتی با حفر یک تونل افقی موفق شدند به این کوکدک دسترسی پیدا کنند و توانستند او را از چاه خارج نمایند اما تنها چند دقیقه پس از خروج رایان 5 ساله جان خود را از دست داد.

بنابر گزارش رسانه‌های مراکشی، در طول روزهای گذشته، گزارش‌های متعددی از مشاهده نشانه‌ هایی مبنی بر حیات این کودک منتشر شده بود. در یک ویدیو که دوربین‌های امدادی آن را ضبط کرده بودند، رایان کوچک سر خود را کمی تکان داده بود.

طی چهار روزی که رایان در چاه بود، امدادگران از طناب برای فرستادن اکسیژن و آب به پایین و همچنین دوربینی برای نظارت بر این کودک استفاده می‌کردند. از یک روز قبل نیز بالگرد برای انتقال این کودک به بیمارستان در حالت آماده‌باش قرار داشت.

در پایان لازم به ذکر است که عملیات نجات این کودک 5 ساله میلیون‌ها نفر از مردم مراکش و ‌میلیون‌ها نفر در سراسر شمال آفریقا و جهان دنبال می‌کردند. همچنین این عملیات نجات از این‌رو بسیار حساس بود که کوچک‌ترین لرزه‌ احتمالی به‌ دلیل حفر تونل می‌توانست آواری مرگبار را بر سر کودک خراب کند.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره مرگ کودک مراکشی که 4 روز در چاه گرفتار شده بود فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «مرگ کودک مراکشی که 4 روز در چاه گرفتار شده بود» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید