کد مطلب:  63775  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کریستیانو رونالدو با انتشار پستی خبر از مرگ فرزند خود داد

کریستیانو رونالدو با انتشار پستی خبر از مرگ فرزند خود داد

رونالدو که چهار فرزند به نام‌های کریستیانو جونیور، ایوا ماریا، متئو و آلانا مارتینا دارد، چندی پیش با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، رونالدو که چهار فرزند به نام‌های کریستیانو جونیور، ایوا ماریا، متئو و آلانا مارتینا دارد، چندی پیش با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود خبر داد که همسرش یعنی جورجینا رودریگز باردار بوده و دو قلوی دیگری برای آنها در راه است. با این حال فوق ستاره پرتغالی دقایقی پیش یک خبر شوکه کننده را در صفحه اینستاگرام خود اعلام نمود. در واقع رونالدو درگذشت یکی از فرزندان ‌خود که پسر هم بوده را تایید کرد. به این‌ترتیب فقط دختر رونالدو چندی دیگر به دنیا می‌آید.

متن پست اینستاگرامی رونالدو:

با نهایت اندوه مرگ فرزندمان را اعلام می‌کنیم. این بزرگترین دردی است که هر والدینی می‌تواند تجربه کند. فقط تولد دخترمان به ما قدرت می‌دهد که این لحظه را با امید و شادی زندگی کنیم.
مایلیم از پزشکان و پرستاران برای مراقبت‌شان تشکر کنیم. ما ویران شده‌ایم و در این دوره بسیار سخت خواهان حفظ حریم خصوصی هستیم. پسرم، تو فرشته ما هستی. تو را برای همیشه دوست خواهیم داشت.

: برای دریافت مشاوره درباره کریستیانو رونالدو با انتشار پستی خبر از مرگ فرزند خود داد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «کریستیانو رونالدو با انتشار پستی خبر از مرگ فرزند خود داد» در کادر زیر بنویسید :

5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید