کد مطلب:  60161 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ستاد اربعین: مرز ایران و عراق همچنان بسته است

ستاد اربعین: مرز ایران و عراق همچنان بسته است

ستاد مرکزی اربعین حسینی در جدیدترین اطلاعیه خود اعلام کرد مرزهای زمینی برای زوار اربعین حسینی با توجه به سیاستهای دولت عراق همچنان بسته است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، جدیدترین اطلاعیه ستاد اربعین حسینی صادر شد.

در این اطلاعیه آمده است:

 پیرو اطلاعیه‌های قبلی درباره بسته بودن مرزهای زمینی مجددا به اطلاع هموطنان عزیز می‌رساند مرزهای زمینی برای زوار اربعین حسینی با توجه به سیاست‌های دولت عراق همچنان بسته بوده و امکان بازگشایی مرزها به هیچ وجه وجود ندارد و از زائرین عزیز درخواست می‌شود به هیچ عنوان به سوی مرزهای زمینی حرکت نکنند.

 متأسفانه به رغم اطلاعیه‌های قبلی تعدادی از هموطنان با تجمع در مناطق مرزی باعث بروز مشکلاتی برای مردم و بروز خطراتی برای خود شده‌اند، ضمن اینکه، سهمیه صدور ویزای ورود به عراق، افزایش پیدا نکرده و کماکان مرزهای هوایی برای اعزام زائرین اربعین امسال، از سوی عراق تعیین شده است.

 با توجه به بسته بودن مرزهای زمینی، امکان اعزام زائرین عزیز اربعین از این طریق امکان پذیر نیست و از آنجا که امکاناتی هم برای پذیرایی از ایشان در این مبادی پیش بینی نشده است، لازم است هموطنان عزیز، تحت تأثیر خبرسازی‌های غیر موثق قرار نگرفته و مطلقاً از عزیمت به سوی مرزها اجتناب فرمایند.

در پایان اطلاعیه ستاد مرکزی اربعین حسینی، ابراز امیدواری شده است با کنترل بیماری کرونا و فروکش کردن امواج این بیماری، امکان زیارت مضجع شریف سبط نبی مکرم اسلام؛ حضرت امام حسین ابن علی علیه السلام، برای همه هموطنان عزیز فراهم شود.

نظر خود را درباره «ستاد اربعین: مرز ایران و عراق همچنان بسته است» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید