کد مطلب: 64690 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مراسم جشن قهرمانی تیم نساجی در جام حذفی منتفی شد

مراسم جشن قهرمانی تیم نساجی در جام حذفی منتفی شد

باشگاه نساجی قصد داشت با برگزاری دیدار خود با تراکتور در استادیوم شهدای ساری در پایان این بازی و در حضور تماشاگرانش جشن قهرمانی در جام حذفی را برگزار کند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، باشگاه نساجی قصد داشت با برگزاری دیدار خود با تراکتور در استادیوم شهدای ساری در پایان این بازی و در حضور تماشاگرانش جشن قهرمانی در جام حذفی را برگزار کند اما این مجوز را از سوی سازمان لیگ و هم چنین شورای تامین استان دریافت نکرد و با اعلام سازمان لیگ دیدار پایانی نساجی در لیگ برتر و در برابر تراکتور در استادیوم پاس برگزار می شود.

نساجی با شکست یک بر صفر آلومینیوم اراک در دیدار پایانی جام حذفی قهرمان این دوره از مسابقات شد؛ این مهمترین افتخاری بود که نساجی در طی 63 سال حضور خود در فوتبال به دست آورده است. بر اساس خبرهای رسیده از باشگاه نساجی این باشگاه در تلاش است با کسب مجوز حرفه‌ای از کنفدراسیون فوتبال آسیا در صورت راهیابی به لیگ قهرمانان آسیا در این مسابقات حاضر شود. فصل آینده مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به دلیل همسان سازی با تقویم یوفا برگزار نمی شود اما گفته می شود قهرمان این فصل جام حذفی و فصل آینده به همراه قهرمان این فصل لیگ برتر و فصل آینده در دوره بعدی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا خواهند بود و در صورتی که این موضوع مصوب شود نساجی وارد بازی های لیگ قهرمانان آسیا خواهد شد. به نظر می‌رسد به این خاطر که این تیم از نظر مالی یکی از شفاف ترین تیم های حاضر در لیگ برتر است، شانس زیادی برای رسیدن به این بازی‌ها دارد. تیمی که در کمیته انضباطی حتی یک پرونده مالی هم ندارد. هم چنین پیش‌بینی می شود استادیوم شهید وطنی قائمشهر با توجه به تاکید رییس جمهور در فصل آینده برای میزبانی از نساجی مهیا شود.

: برای دریافت مشاوره درباره مراسم جشن قهرمانی تیم نساجی در جام حذفی منتفی شد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «مراسم جشن قهرمانی تیم نساجی در جام حذفی منتفی شد» در کادر زیر بنویسید :

2 + 9 = ?