کد مطلب:  63959 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مذاکره آنخل دی ماریا برای پیوستن به یوونتوس

مذاکره آنخل دی ماریا برای پیوستن به یوونتوس

دوران درخشان آنخل دی ماریا، ستاره آرژانتینی و باتجربه در پارک دوپرنس رو به پایان بوده و انتقال به ایتالیا و یوونتوس در دستور کار این بازیکن قرار گرفته است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، دوران درخشان و هفت ساله آنخل دی ماریا، ستاره آرژانتینی و باتجربه در پارک دوپرنس رو به پایان بوده و انتقال به ایتالیا و یوونتوس در دستور کار این بازیکن قرار گرفته است. سایت گل مدعی شد یوونتوس در حال مذاکره برای جذب آنخل دی ماریا با انتقالی آزاد بوده و پاری سن ژرمن نیز تصمیم به پایان همکاری با این بازیکن گرفته است. این بازیکن با مبلغ 52 میلیون یورو در آگوست 2015 از منچستریونایتد راهی پاریس شد و هفت سال اخیر دوران حرفه ای خود را در این باشگاه گذراند. مدیران یوونتوس برای چندین هفته در حال بررسی امکان توافق با دی ماریا بوده و در روزهای اخیر مذاکرات خود را با مدیر برنامه این بازیکن آغاز کرده اند.

دی ماریا تا به امروز در 291 بازی با لباس پاری سن ژرمن 91 گل زده و 117 پاس گل ارسال کرده است، اما به نظر دوران هفت ساله حضور در این باشگاه را باید پایان یافته بدانیم. با توجه به مصدومیت فدریکو کیه زا و احتمال جدایی فدریکو برناردسکی، یوونتوس قصد دارد آنخل دی ماریا را به ترکیب خود اضافه کند.

نظر خود را درباره «مذاکره آنخل دی ماریا برای پیوستن به یوونتوس» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید