کد مطلب:  63196 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
زلنسکی: تنها به یک نتیجه مشخص از مذاکرات می توان اعتماد کرد

زلنسکی: تنها به یک نتیجه مشخص از مذاکرات می توان اعتماد کرد

رئیس جمهور اوکراین در نخستین اظهار نظر خود در مورد مذاکرات صلح در ترکیه از سیگنال های مثبت در این جلسات خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور کشور اوکراین در یک پیام ویدیویی منتشر شده اعلام کرده است که فقط به یک نتیجه مشخص از مذاکرات می توان اعتماد کرد.

در ادامه وی تاکید کرد که بعد از برگزاری نشست صلح با روسیه در شهر استانبول ترکیه می توان سیگنال های این نشست را مثبت ارزیابی نمود اما این سیگنال مثبت صدای انفجار خمپاره های روسی در اوکراین را خفه نخواهد کرد.

دو روز پیش روسیه از کاهش تحرکات نظامی در کی یف، پایتخت اوکراین خبر داده بود که نشانه ای از سیگنال های مثبت برای اعلام آتش بس ارزیابی شده است.

در همین حین خبری منتشر شد که نیرو های روسی از برخی مناطق در نزدیکی پایتخت منتل شده اند و در مکان های دیگری در خاک اوکراین مستقر شده اند.

در این ویدیو رئیس جمهور اوکراین به یک بروزرسانی جدید در تلفن های همراه نیز اشاره می کند که به استفاده کنندگان آن ها اجازه می دهد در صورت وارد شدن خسرت به منازلشان از طریق آن در خواست غرامت کنند.

رئیس جمهور اوکراین در پایان پیام ویدیویی خود تاکید کرد: این اپلیکیشن در دسترس است و همانطور که قول داده بودم، کشور بابت از دست رفتن خانه یا آپارتمان شما در نتیجه خصومت‌ها غرامت می‌دهد. همه شهروندان ما می‌توانند درخواست بدهند. مهمترین مساله این است که کشور بابت هر متر خسارت به املاک خسارت خواهد داد

: برای دریافت مشاوره درباره زلنسکی: تنها به یک نتیجه مشخص از مذاکرات می توان اعتماد کرد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «زلنسکی: تنها به یک نتیجه مشخص از مذاکرات می توان اعتماد کرد» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید