ارزیابی مهاجرت
کد مطلب:  72254 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مدیرعامل اخراج شده OpenAI به مایکروسافت پیوست

مدیرعامل اخراج شده OpenAI به مایکروسافت پیوست

مایکروسافت اعلام کرد که سم آلتمن مدیرعامل سابق OpenAI و گرگ براکمن از بنیانگذاران این شرکت را استخدام کرده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

مایکروسافت اعلام کرد که سم آلتمن مدیرعامل سابق OpenAI و گرگ براکمن از بنیانگذاران این شرکت را استخدام کرده است. آلتمن روز جمعه به خاطر اختلاف با هیات مدیره OpenAI، از این شرکت اخراج شد. حالا ساتیا نادلا مدیرعامل مایکروسافت خبر داده است که سم آلتمن و گرگ براکمن به تیم تحقیقاتی هوش مصنوعی پیشرفته مایکروسافت ملحق خواهند شد.

به گزارش آسمونی، نادلا گفته است: «ما بسیار هیجان‌زده هستیم که پیوستن سم آلتمن و گرگ براکمن به مایکروسافت را اعلام کنیم. آن‌ها تیم تحقیقاتی جدید هوش مصنوعی پیشرفته ما را رهبری خواهند کرد. ما مشتاقانه منتظر حضور آن‌ها هستیم.»

سم آلتمن نیز در ایکس این موضوع را تایید کرده و نوشته است: «ماموریت ادامه دارد.» نادلا گقته است که مایکروسافت همچنان به همکاری خود با OpenAI ادامه خواهد داد و به اهداف خود برای توسعه هوش مصنوعی مولد پایبند است.

استخدام آلتمن در مایکروسافت تنها چند ساعت پس از شکست مذاکرات او با هیات مدیره OpenAI برای بازگشت به این شرکت اتفاق می‌افتد. ظاهرا Emmett Shear هم‌بنیانگذار و مدیرعامل سابق توییچ، به عنوان مدیرعامل OpenAI برگزیده شده است. او جانشین Mira Muratti مدیرعامل موقت OpenAI پس از اخراج آلتمن خواهد شد.

ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره مدیرعامل اخراج شده OpenAI به مایکروسافت پیوست فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «مدیرعامل اخراج شده OpenAI به مایکروسافت پیوست» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید