کد مطلب:  65574  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مدیران منچستریونایتد قصد فروش کریستیانو رونالدو را ندارند

مدیران منچستریونایتد قصد فروش کریستیانو رونالدو را ندارند

بحث جدایی رونالدو از یونایتد به سوژه اصلی پنجره نقل و انتقالات تابستانی در روزهای اخیر تبدیل شده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

بحث جدایی رونالدو از یونایتد به سوژه اصلی پنجره نقل و انتقالات تابستانی در روزهای اخیر تبدیل شده است.  پیش از این بسیاری از رسانه‌ها از تلاش ژرژ مندس، مدیر برنامه این بازیکن، برای انتقال او به بایرن مونیخ، رم و حتی اینتر خبر داد بودند که در نهایت هیچکدام به نتیجه نرسید. این بازیکن به مدیران یونایتد اعلام کرده که قصد دارد در همین پنجره از این تیم جدا شده و به باشگاه دیگری ملحق شود.

به گزارش آسمونی، مدیران یونایتد از شرایط پیش آمده و صحبت‌های مطرح شده به هیچ وجه راضی نیستند و به این بازیکن هم اعلام کرده‌اند که باید تا سال 2023 و پایان مهلت قراردادش در این تیم حضور داشته باشد.  آنها حاضر به پذیرش و بررسی هیچ پیشنهادی که برای خرید این بازیکن مطرح می‌شود نیستند و باور دارند که رونالدو هم به حضور در اولدترافورد راضی خواهد شد.

این بازیکن سال گذشته پس از 12 سال دوری از اولدترافورد بار دیگر به جمع شیاطین سرخ برگشت و عملکرد موفقیت‌آمیزی را نیز در اولین فصل بازگشتش به لیگ برتر به نمایش گذاشت اما شرایط بحرانی یونایتد باعث شد که توجه زیادی به درخشش او هم نشود.  نمایش ضعیف یونایتد باعث شد که این تیم موفق به کسب سهمیه لیگ قهرمانان برای فصل آینده نشود و این موضوع ناراحتی شدید رونالدو را به همراه داشت که اهمیت خاصی برای این رقابت‌ها قائل است و بسیاری یکی از دلایل او برای جدایی از یونایتد را همین موضوع می‌دانند.

: برای دریافت مشاوره درباره مدیران منچستریونایتد قصد فروش کریستیانو رونالدو را ندارند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «مدیران منچستریونایتد قصد فروش کریستیانو رونالدو را ندارند» در کادر زیر بنویسید :

2 * 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید