کد مطلب: 64226 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مدلینگ در شمال

مدلینگ در شمال

صنعت مدلینگ به تدریج در حال توسعه و رشد در ایران است. مدلینگ در ایران بیشتر به صورت فتومدل است که در اینجا به آن می پردازیم.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سرفصل های این مطلب:[بستن]

مدلینگ این روزها به هدف و رویای خیلی از جوانان تبدیل شده است. خوشبختانه کشور ما در هر استانی دارای ویژگی های مخصوص به خود است و صنعت مدلینگ در ایران می تواند زوایای مختلفی داشته باشد. مثلاً مدلینگ در شمال ایران متفاوت از مدلینگ در استان هایی مانند اصفهان یا بخش های مرکزی است. در ادامه مطلب آسمونی درباره موقعیت صنعت مدلینگ در شمال می پردازیم.

مدلینگ در شمال

استان های شمالی دارای طبیعت فوق العاده ای هستند که در طول سال گردشگران بسیاری از سرتاسر کشور دارند. بنابراین این استان ها توریست پذیرند و صنعت گردشگری در آنها رواج بسیار خوبی دارد. همچنین هر یک از شهرها و استان های شمالی دارای هنرها و صنایع دستی مخصوص به خود است.

افراد تولید کننده یا فروشنده می توانند با استخدام مدل، عرضه محصولات خود را در فضای مجازی و در فروشگاه های اینترنتی خود ارتقا دهند. این استان ها همه ساله فروش زیادی از محصولات هنری و صنایع دستی دارند و با این راهکار به رشد و توسعه کار خود سرعت می بخشند و باعث بهتر دیدن شدن آنها در کسب و کارهای آنلاین می شوند.

در این استان ها نیز سالن های زیبایی و مزون های متعددی وجود دارند و آقایان و خانم ها می توانند به عنوان مدل به رشد تجارت آنها کمک کنند.

فوتومدل در ایران

مدلینگ در ایران بیشتر به صورت فوتومدل (photo model) است. بدین معنا که مدل برای معرفی محصولاتی همچون لباس، کیف، کفش و غیره فقط عکس می گیرد. برای فوتو مدل شدن محدودیت های کمتری وجود دارد و مولفه هایی همچون قد و وزن از اولویت زیادی برخوردار نیستند.

استان های شمالی نیز به خاطر داشتن دریا و جنگل های زیبا می توانند عکس های بسیار منحصر به فردی از محصولات خود با استفاده از استخدام مدل در چنین لوکیشن هایی بیندازند.

مدیران آموزشگاه های مدلینگ در نقاط مختلف شمال برای معرفی و درج تصاویر آموزشگاه خود میتوانند با ما تماس گرفته تا در همین صفحه درج شود.

شماره های آسمونی

  • شماره دفتر:44704941-021
  • شماره تلگرام: 09038422998
: برای دریافت مشاوره درباره مدلینگ در شمال فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

فارغ‌التحصیل از رشته کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه آبادان
شیفته کتاب، سفر و دلخوشی‌های کوچک
Change YOURSELF; So You Have Done Your Part In Changing The WORLD! ✌

نظر خود را درباره «مدلینگ در شمال» در کادر زیر بنویسید :

7 - 2 = ?