کد مطلب:  61676 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آموزش مدارس ابتدایی شهر تهران غیر حضوری شد

آموزش مدارس ابتدایی شهر تهران غیر حضوری شد

با اعلام معاونت استانداری تهران تمامی مدارس ابتدایی شهر تهران و برخی شهر های استان تهران به دلیل آلودگی هوا تعطیل شد و آموزش غیر حضوری دنبال خواهد شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از مهر، عابد ملکی، معاون استاندار تهران در گفتگو با خبرنگاران از تعطیلی و آموزش غیر حضوری مدارس ابتدایی استان تهران به جز 4 شهر در روز های دوشنبه و سه شنبه خبر داد و گفت: طبق اعلام سازمان هواشناسی از روز شنبه پیش بینی می‌شد که شرایط هوا برای روزهای دو شنبه و سه شنبه پایدار باشد و آلودگی هوا را داشته باشیم و شاخص‌ها بالا برود، لذا طبق این موارد دستورالعمل‌ها ابلاغ و امروز برای بررسی مجدد جلسه تشکیل شد و مصوباتی اخذ شد.

وی در ادامه بیان کرد: طبق این مصوبات آموزش در مدارس ابتدایی مناطق و نواحی شهر تهران و شهرستان‌های استان تهران به جز مناطق فیروزکوه، دماوند، رودهن و پردیس در روزهای دوشنبه و سه شنبه 20 و 21 دی 1400 به صورت غیر حضوری خواهد بود.

وی در خصوص تعطیلی مهد کودک های استان تهران گفت: ضمناً مهد کودک‌ها و پیش دبستانی‌ها نیز بجز در مناطق فیروزکوه، دماوند، رودهن، پردیس در روزهای ذکر شده تعطیل است.

در پایان ملکی در مورد فعالیت مدارس متوسطه اول و دوم سراسر استان تهران خاطر نشان کرد: مدارس متوسطه اول و دوم در تمام استان تهران باز و مطابق روال عادی و برنامه‌های جاری برقرار خواهند بود.

نظر خود را درباره «آموزش مدارس ابتدایی شهر تهران غیر حضوری شد» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید