کد مطلب:  68003 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
محور چالوس و آزاد راه تهران- شمال مسدود شد

محور چالوس و آزاد راه تهران- شمال مسدود شد

مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام کرد: تردد از محور چالوس مسیر(جنوب به شمال) و آزاد راه تهران- شمال امروز (شنبه ۱۲فروردین ماه) تا اطلاع بعدی ممنوع است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام کرد: تردد از محور چالوس مسیر(جنوب به شمال) و آزاد راه تهران- شمال امروز (شنبه ۱۲فروردین ماه) تا اطلاع بعدی ممنوع است. ترافیک در محور چالوس مسیر (شمال به جنوب) حدفاصل ماسال تا مجلار و حدفاصل انارک تا هزارچم و در محور هراز مسیر (شمال به جنوب) محدوده های کلرد و گزنک و مسیر (جنوب به شمال) محدوده لاسم سنگین است.

به گزارش آسمونی، همچنین ترافیک در آزادراه رشت - قزوین محدوده های رودبار و شیرین سو نیمه سنگین و در محور قدیم رشت - قزوین حدفاصل پارک جنگلی سراوان تا امامزاده هاشم سنگین گزارش شده است.

مرکز مدیریت راه‌های کشور ضمن روان اعلام کردن تردد در محور فیروزکوه (رفت و برگشت) به مداخلات جوی در محورهای مواصلاتی اشاره و عنوان کرده که محور فیروزکوه و چالوس دارای بارش باران و سایر محورهای شمالی فاقد مداخلات جوی هستند.

بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه‌های کشور در برخی از محورهای استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان و کردستان بارش برف و باران و در برخی از محورهای استان های خراسان رضوی، خراسان شمالی، مازندران، گلستان و گیلان بارش باران را داریم.

: برای دریافت مشاوره درباره محور چالوس و آزاد راه تهران- شمال مسدود شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «محور چالوس و آزاد راه تهران- شمال مسدود شد» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید