کد مطلب:  65384  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
محمدرضا براری به کادر فنی تیم ملی وزنه‌برداری اضافه شد

محمدرضا براری به کادر فنی تیم ملی وزنه‌برداری اضافه شد

قهرمان اسبق وزنه‌برداری آسیا با اشاره به مشکلات پیش‌روی ملی‌پوشان برای حضور در اردو گفت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، محمدرضا براری با تایید حضورش در کادر فنی تیم وزنه‌برداری مردان اظهار کرد: حضور در کسوت مربیگری برای من افتخار است و این حضور به پیشنهاد سعید علی‌حسینی سرمربی تیم و تایید سجاد انوشیروانی سرپرست فدراسیون بود و امیدوارم گامی در جهت توسعه این رشته بردارم.

قهرمان اسبق وزنه‌برداری آسیا با اشاره به مشکلات پیش‌روی ملی‌پوشان برای حضور در اردو گفت: روز گذشته (شنبه) جلسه‌ای با حضور ملی‌پوشان و سرپرست فدراسیون برگزار و آنان مشکلات خود را بیان کردند. تمام خواسته‌های آنان به حق بود و انوشیروانی نیز قول داد که این مشکلات را حل کند. امیدوارم اقداماتی در دستور کار قرار گیرد تا وزنه‌برداری ایران به ریل موفقیت برگردد. ایران در این رشته یکی از کشورهای قدرتمند جهان است.

عضو اسبق تیم ملی وزنه‌برداری ایران که سابقه حضور در المپیک 2016 ریو را هم دارد، افزود: وزنه‌برداری شرایط سختی را دارد و اکنون سجاد انوشیروانی به عنوان یکی از نامداران این رشته در راس آن قرار دارد و باید پیشکسوتان به وی کمک کنند تا از مشکلات گذر کند. گذر از مشکلات می‌تواند وزنه‌برداری را به شکوه گذشته بازگرداند.

: برای دریافت مشاوره درباره محمدرضا براری به کادر فنی تیم ملی وزنه‌برداری اضافه شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «محمدرضا براری به کادر فنی تیم ملی وزنه‌برداری اضافه شد» در کادر زیر بنویسید :

7 - 4 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید