کد مطلب: 60484 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
الزام شرکت‌های هواپیمایی برای استفاده از 60 درصد ظرفیت هواپیما‌ها

الزام شرکت‌های هواپیمایی برای استفاده از 60 درصد ظرفیت هواپیما‌ها

معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت از الزام استفاده ۶۰ درصدی ظرفیت پرواز‌ها خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
به گزارش آسمونی و به نقل از باشگاه خبرنگاران، معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: در حال حاضر بر اساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا، شرکت‌های هواپیمایی موظف هستند ۶۰ درصد ظرفیت پرواز‌های خود را تکمیل کنند، اما متاسفانه برخی شرکت‌ها این قانون را رعایت نمی‌کنند که موارد مشاهده شده را با ذکر شماره پرواز به وزارت راه و شهرسازی اعلام کرده و پس از بررسی‌های صورت گرفته شرکت‌های متخلف جریمه نقدی می‌شوند.
 
محسن فرهادی در ادامه افزود: بر اساس مصوبه ستاد وزارت راه و شهرسازی، ناظر وزارت بهداشت ناظر عالی بوده و با توافق طرفین به تعدادی از بازرسان بهداشت محیط و حرفه‌ای کارت ویژه داده شده است در همین راستا آن‌ها می‌توانند تا باند پرواز رفته و بازرسی‌های لازم را انجام دهند؛ هموطنان می‌توانند موارد تخلف را با ذکر تاریخ و شماره پرواز به ۱۹۰ اطلاع دهند.
 
وی ادامخ داد: همان طور که در متن این طرح آمده است درصورتی که تمام مسافران دو دُز واکسن را دریافت کرده باشند، ظرفیت پرواز تا ۱۰۰ درصد قابل افزایش خواهد بود، البته این موضوع هنوز ابلاغ نشده است.

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

ثبت نظر درباره «الزام شرکت‌های هواپیمایی برای استفاده از 60 درصد ظرفیت هواپیما‌ها»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 * 8 = ?