تعداد واریز های روزانه به کارت های اعتباری محدود خواهد شد | آسمونی
کد مطلب: 60142 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تعداد کارت به کارت های روزانه محدود خواهد شد

تعداد کارت به کارت های روزانه محدود خواهد شد

بانک مرکزی به‌زودی تعداد تراکنش‌های واریزی که به کارت‌های هر شخص حقیقی در یک روز انجام می‌گیرد را به بیست تراکنش محدود خواهد کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایرنا، بانک مرکزی به منظور جلوگیری از سوءاستفاده‌های احتمالی در تبادلات پولی کشور در بستر کارت‌به‌کارت، به‌زودی تعداد تراکنش‌های واریزی که به کارت‌های هر شخص حقیقی در یک روز انجام می‌گیرد را به بیست تراکنش محدود خواهد کرد.

این محدودیت با هدف نظارت هر چه بیشتر بر تبادلات پولی و جلوگیری از سوءاستفاده‌های احتمالی از خدمت انتقال وجه کارت به کارت اعمال خواهد شد.

بر اساس بخشنامه بانک مرکزی این محدودیت تنها در مورد تعداد تراکنش‌های واریز به کارت اعمال خواهد شد و محدودیتی برای تعداد تراکنش‌هایی که هر فرد به منظور کارت به کارت از کارت‌های بانکی خود به سایر کارت ها در شبکه بانکی انجام می‌دهد، پیش بینی و تعیین نشده است به عبارت دیگر این محدودیت تنها شامل واریز به کارت بانکی یک فرد است.

این محدودیت تعداد تعیین شده حاصل رصد و تحلیل هوشمند یک ساله رفتار کاربران است که بر اساس آن، محدودیت در نظر گرفته شده صرفاً تعداد بسیار محدودی از افراد استفاده کننده را در روز تحت تاثیر قرار خواهد داد و کارکرد استفاده‌ کننده های معمول بدون هیچ مشکلی برقرار خواهد ماند.

از آنجا که خدمت کارت به کارت برای استفاده های شخصی در نظر گرفته شده است، این محدودیت باعث جلوگیری از سواستفاده‌ها و بهینه سازی بهره‌برداری کاربران از خدمت کارت به کارت انجام خواهد شد.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره تعداد کارت به کارت های روزانه محدود خواهد شد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «تعداد کارت به کارت های روزانه محدود خواهد شد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 * 6 = ?