کد مطلب:  59067 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ساخت دستگاه محاسبه طول عمر باقی مانده انسان!

ساخت دستگاه محاسبه طول عمر باقی مانده انسان!

آشنایی با دستگاهی که محاسبه می کند تا چه زمانی زنده هستیم! در این بخش از آسمونی با بررسی دستگاه محاسبه طول عمر باقی مانده انسان در خدمت شما هستیم.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

محققان کانادایی با هدف بالا بردن کیفیت زندگی فرد بیمار در روزهای واپسین زندگی ابزاری را توسعه داده اند که می تواند زمان دقیق را اعلام کند. این دستگاه قادر است میزان احتمال فوت فرد در ماه های آینده را پیش بینی کند. اطلاعات مورد استفاده در این دستگاه نیز بر اساس داده های جمع آوری شده از افراد مسن در طی سال‌های 2007 تا 2013 بوده است که در خانه و در واپسین لحظات زندگی تحت مراقبت پزشکی قرار گرفتند.

طبق آمار تنها 20 درصد از کانادایی ها در اواخر سالهای عمر در خانه تحت مراقبت پزشکی فوت می شوند و در صدد بی شماری از آنها در اثر عوامل قابل پیش‌بینی فوت می‌کنند.

دکتر ایمی هسو(Amy Hsu) از بیمارستان اتاوا می گوید: ابزار محاسبه گر RESPECT می‌تواند به خانواده های این افراد مسن کمک کند تا برنامه ریزی بهتری برای در کنار هم بودن انجام دهند.داده های این دستگاه مربوط به تعداد بی شماری از افراد مسن است که بیش از این جمع آوری شده بود. به گفته محققان از عوامل مهم تشخیص فوت افراد مسن در 6 ماه آینده نشانه هایی مانند عدم توانایی در نظافت و استفاده از سرویس بهداشتی و حتی فعالیت های حرکتی را می‌توان نام برد. دکتر پیتر تانوسپوترو(Peter Tanuseputro) از بیمارستان اوتاوا نیز در این مورد گفته است: با استفاده از این ابزار و دانستن زمان باقی مانده از زندگی فرد بیمار می توان برنامه ریزی درستی برای روش درمانی آن نیز در نظر گرفت. بدین ترتیب در روزهای پایان زندگی به کیفیت زندگی بیش از روش های درمانی نیاز خواهد بود.

: برای دریافت مشاوره درباره ساخت دستگاه محاسبه طول عمر باقی مانده انسان! فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ساخت دستگاه محاسبه طول عمر باقی مانده انسان!» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید