کد مطلب:  68841 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مجموعه شهدای کشتی‌گیر رونمایی شد

مجموعه شهدای کشتی‌گیر رونمایی شد

مجموعه شهدای کشتی‌گیر با حضور سرمربیان تیم‌های ملی آزاد و فرنگی در نمایشگاه کتاب رونمایی شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

مجموعه شهدای کشتی‌گیر با حضور سرمربیان تیم‌های ملی آزاد و فرنگی در نمایشگاه کتاب رونمایی شد. معصومه جواهری رئیس نشر کتاب فدراسیون کشتی در این آیین، گفت: در این مراسم، هفت کتاب شهدای کشتی‌گیر رونمایی شد و قرار است ۱۷ کتاب دیگر در آینده نیز رونمایی شود.

وی بیان کرد: در حال حاضر ۱۵۰۰ کشتی‌گیر شهید را احصا کرده‌ایم که آنها دارای کارت باشگاه بودند. وصیتنانه کشتی‌گیران نیز احصا و در قالب کتاب چاپ شد و قرار است کتاب دوم و سوم آن نیز منتشر شود.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی نیز، گفت: بی‌تعارف بگویم که فدراسیون کشتی، فدراسیونی خاص، ویژه و پیش‌رو بوده که در راستای فرهنگ ایثار و شهادت اقدامات خوبی انجام داده است. کشتی این اقدام ویژه را به نسبت سایر فدراسیون‌ها در بعد فرهنگی داشته است.

حسن رنگرز ادامه داد: در فدراسیون کشتی کتابخانه‌ای با چهار هزار جلد کتاب داریم و کشتی‌گیران می‌توانند نقش اجتماعی خودشان را به نحو خوبی انجام دهند. شهدا الگوهای ما هستند. فرهنگ کتابخوانی در کشور نهادینه می‌شود و به بهانه هفته کتاب، یک اتفاق قشنگ برای نسل کشور ایجاد شد.

پژمان درستکار سرمربی تیم ملی کشتی آزاد نیز، عنوان کرد: ۸۰ درصد افتخارات را ورزش کشتی در المپیک و جهانی بدست آوره و بیشترین شهید را جامعه کشتی داشته است. واقعا برکت آنان را در فدراسیون کشتی می‌بینیم. باید بدانیم چگونه خود را فدا کردند و از همه چیز گذشته‌اند.

: برای دریافت مشاوره درباره مجموعه شهدای کشتی‌گیر رونمایی شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «مجموعه شهدای کشتی‌گیر رونمایی شد» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید