مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  70985 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مجلس حمله تروریستی شاهچراغ را محکوم کرد

مجلس حمله تروریستی شاهچراغ را محکوم کرد

یک عامل تکفیری عصر دیروز با سلاح گرم وارد حرم مطهر حضرت احمد بن موسی (ع) شد و از ورودی اقدام به تیراندازی به سمت زائران و خادمان کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

یک عامل تکفیری عصر دیروز با سلاح گرم وارد حرم مطهر حضرت احمد بن موسی (ع) شد و از ورودی اقدام به تیراندازی به سمت زائران و خادمان کرد. در این حادثه تا کنون یک نفر شهید و هشت نفر(۶ نفر مجروح و ۲ نفر مصدوم) مجروح یا مصدوم شده اند که همه آنها به مراکز درمانی منتقل و تحت مداوا قرار دارند. یک نفر عامل این حادثه تروریستی با ورود به موقع ماموران امنیتی و انتظامی دستگیر شد.

به گزارش آسمونی، حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنوری در جلسه علنی روز دوشنبه 23 مرداد مجلس شورای اسلامی، بیانیه مجمع نمایندگان استان فارس درباره حمله تروریستی در حرم شاهچراغ قرائت شد.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

« دیگر بار حریم امن سومین حرم اهل بیت عصمت و طهارت بارگاه منور حضرت شاهچراغ (ع) در شهر شیراز، شاهد اقدام تروریستی و جنایتکارانه ناشی از افکار پلید ناایمن سازی مکان‌های مقدس بود.

مجمع نمایندگان استان فارس، ضمن محکومیت این اقدام مذبوحانه و طلب شفای عاجل برای مجروحین، به روح خادم شهید عروج‌یافته درود می‌فرستد و برخورد قاطعانه مسئولان ذیربط با مسببین این اقدام غیرانسانی را از مسئولان مربوطه انتظار دارد.»

مجتبی ذوالنور بعد از اتمام قرائت بیانیه عنوان کرد: اگرچه این بیانیه را مجمع نمایندگان استان فارس تهیه کرده‌اند اما در حقیقت حرف دل همه نمایندگان مجلس است.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره مجلس حمله تروریستی شاهچراغ را محکوم کرد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «مجلس حمله تروریستی شاهچراغ را محکوم کرد» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید