مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  63349 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مبارزه هالک ایرانی و مارتین فورد کنسل شد

مبارزه هالک ایرانی و مارتین فورد کنسل شد

مارتین فورد معروف به ترسناک ترین انسان روی زمین با نتشار یک ویدیو در اینستاگرامش از لغو مبارزه خود با سجاد غریبی خبر داده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، مارتین‌ فورد، بدنساز مشهور انگلیسی که به ترسناکترین مرد جهان نیز معروف است، در یک ویدیو که در حساب شحصی خودش در اینستاگرام منتشر کرده است از لغو دوباره مسابقه خود با سجاد غریبی معروف به «هالک ایرانی» خبر داده است.

فورد در پیام ویدیویی خود به علت لغو شدن این مبارزه اشاره ای نکرده است و فقط گفته است که به علتی که از کنترل او خارج است این مسابقه لغو شده است.

بر اساس این خبر که از سوی خود شخص مارتین فورد منتشر شده است و مورد تایید نیز می باشد؛ این دومین‌بار است که این مبارزه برنامه‌ریزی شده لغو می‌شود.

تا پیش از این قرار بر این بود که مبارزه ای میان سجاد غریبی معروف به هالک ایرانی و مارتین فورد در 2 آپریل 2022 مصادف با 13 فروردین 2022 برگزار شود، کنسل شده است و برگزاری این مسابقه به تاریخ 30 آپریل 2022 مصادف با 10 اردیبهشت 1401 منتقل شده است.

اما در پیام ویدیویی منتشر شده از سوی مارتین فورد گویا این مبارزه به طور کامل لغو شده است. فورد از اینکه پس از این همه مدت تمرین و فشار برای رسیدن به آمادگی بدنی مناسب برای این مسابقه حساس، امکان برگزاری مبارزه با سجاد غریبی معروف به هالک ایرانی وجود ندارد، ابراز ناراحتی کرده است.

داستان درگیری میان این دو نفر مدت ها است که در رسانه های مجازی منتشر شده است و ویدیو هایی در خصوص کری خوانی این دو نفر برای یکدیگر و دعوت به مبارزه یکدیگر واکنش های زیادی را در پی داشته است.

البته این دو مدتی قبل در فرودگاه دوبی با هم روبرو شدند و ویدیو های منتشر شده از این دیدار سر و صدای زیادی را به پا کرد. در ویدیو های منتشر شده مارتین فورد انگلیسی با یک فشار کوچک سجاد غریبی معروف به هالک ایرانی را نقش بر زمین می کند. این کار او سبب واکنش های زیادی از سوی کاربران ایرانی فضای مجازی به همراه داشت و عده زیادی او را هالک فوتوشاپی نامیدند.

در پایانت لازم به ذکر است که مارتین فورد پس از جنجال مربوط به فرودگاه دوبی از اینکه سجاد غریبی از عکس های فوتوشاپ شده برای فریب کارگران و جذب مخاطب استفاده کرده است ابراز تعجب کرده و او را کوچولو خوانده بود.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره مبارزه هالک ایرانی و مارتین فورد کنسل شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «مبارزه هالک ایرانی و مارتین فورد کنسل شد» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید