کد مطلب:  62137  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سریال ما همه مرده ایم پربیننده ترین سریال نتفلیکس شد

سریال ما همه مرده ایم پربیننده ترین سریال نتفلیکس شد

سریال ما همه مرده ایم یکی از سریال های پربیننده نتفلیکس شده است. این سریال ساخت کشور کره جنوبی می باشد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

سریال ما همه مرده ایم پربیننده ترین سریال نتفلیکس شد و در صدر جدول ایستاد. این سریال جذاب هیجانی محصول سال 2022 کره جنوبی است و درباره شیوع ویروس زامبی می باشد. به گزارش آسمونی این سریال در تاریخ 2 فوریه به صدر جدول پربیننده ترین سریال در نتفلیکس رسید.

سریال ما همه مرده ایم در صدر جدول نتفلیکس
سریال ما همه مرده ایم در صدر جدول نتفلیکس

سریال ما همه مرده ایم یا همه ما مرده ایم درباره عده ای از دانش آموزان دبیرستانی می باشد که بخاطر شیوع ویروس زامبی در مدرسه شان گرفتار شده اند و برای نجات خود باید با دوستان شان که مبتلا شده اند بجنگند و آنها را از پای درآورند. اما از طرفی در شهر هم این ویروس پخش شده و خانواده های آنها هم درگیر این بیماری شده اند و از طرفی نگران فرزندان خود در مدرسه هستند و اطلاعی از آنها ندارند. چون آنها به تلفن همراه دانش آموزان دسترسی ندارند. (در مدارس کره جنوبی، پیش از شروع کلاس ها باید تلفن همراه را به مسئول یا معلم مربوطه تحویل دهند). 

لی جه کیو کارگردان سریال ما همه مرده ایم از این همه استقبال توسط کشورهای مختلف هیجانزده است و گفته من فکر می‌ کنم که این اتفاق خوشایند پاداش بزرگی است برای همه بازیگران و عواملی که دو سال از عمر خودشان را وقف این پروژه کرده اند.

سریال ما همه مرده ایم 12 قسمت است و 28 ژانویه در نتفلیکس منتشر شد. باید گفت پس از سریال بازی مرکب، سریال های کره ای روزبروز در جهان شناخته تر و معروف تر می شوند.

 

: برای دریافت مشاوره درباره سریال ما همه مرده ایم پربیننده ترین سریال نتفلیکس شد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان های راز گورستان مخفی و سکوت پرستو, همچنین فعال در بخش‌های مُد و زیبایی و سینمایی بخصوص معرفی جدیدترین فیلم و سریال‌های کره‌ای داخل آسمونی

Educated in English
Interested in Korean

نظر خود را درباره «سریال ما همه مرده ایم پربیننده ترین سریال نتفلیکس شد» در کادر زیر بنویسید :

7 - 4 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید