کد مطلب:  65368 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مایکروسافت؛ اج بهترین مرورگر گیمینگ دنیاست

مایکروسافت؛ اج بهترین مرورگر گیمینگ دنیاست

مرورگر مایکروسافت بتدریج در حال افزایش سهم بازار خود است و‌ اکنون توانسته آن را به 10درصد برساند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، مرورگر مایکروسافت بتدریج در حال افزایش سهم بازار خود است و‌ اکنون توانسته آن را به 10درصد برساند. حالا مایکروسافت ادعا کرده است که این مرورگر بهترین مرورگر گیمینگ دنیاست. این شرکت همچنین قابلیت‌هایی برای اج عرضه کرده که برای گیمرها بسیار کاربردی خواهد بود. قابلیت اول، یک صفحه هوم اختصاصی برای گیمینگ است که شامل اخبار و راهنمایی‌ها خواهد بود. این صفحه همچنین با ایکس باکس یکپارچه شده است و اگر یک نفر با اکانت ایکس باکس خود وارد آن شود می‌تواند محتواهای مرتبط با بازی‌هایی که به‌تازگی آن‌ها را بازی کرده است مشاهده کند.

شما حتی می‌توانید درصورتی که مشترک سرویس ایکس باکس گیم پس هستید، بازی‌های خود را مستقیما در این صفحه اجرا کنید. قابلیت دیگری نیز به نام Clarity Boost ارائه شده است که تصاویر باکیفیت‌تری را در حین استریم بازی‌ها در اختیار شما قرار خواهد داد. این قابلیت از طریق منوی سه‌نقطه در قسمت بالا سمت چپ نمایشگر قابل‌دسترسی است.

‌مایکروسافت همچنین یک حالت Productivity Mode به مرورگر اج اضافه کرده است که میزان استفاده از منابع مرورگر را در زمان اجرای بازی‌های کامپیوتری کاهش می‌دهد. بعد از اتمام بازی، میزان مصرف این‌منابع به حالت عادی بازخواهد گشت. این قابلیت از بخش تنظیمات عملکرد اج قابل فعالسازی است. ‌

و در آخر اینکه، مایکروسافت یک قابلیت دیگر به نام Edge Game Center ارایه کرده است که ‌شامل انواع بازی‌های سبک می‌شود و شما می‌توانید آن‌ها را امتحان کنید.

نظر خود را درباره «مایکروسافت؛ اج بهترین مرورگر گیمینگ دنیاست» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید