مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  64861 
1 نظر
1 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مادر دنیز کیست؟

مادر دنیز کیست؟

مادر دنیز مهسا نام دارد و ساکن انگلیس می باشد دنیز چندبار در پیج اینستاگرامش از مادرش گفته بود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

دنیز دایی دختر علی دایی از مادرش گفت. به گزارش آسمونی، دنیز با انتشار تصویری از کودکی خود در آغوش مادرش در پستی اینستاگرامی نوشت:

 

امروز داشتم به این فکر میکردم که چیزی نمونده 18 سالم بشه و نشستم عکسای بچگیمو دیدم که اینو پیدا کردم که خیلی دوستش دارم.....

 

دنیز در ادامه از مادرش بابت همه سختی های زندگی و ازخودگذشتگی ها تشکر کرد. مادر دنیز دایی، مهسا نام دارد و ساکن انگلیس است. دنیز پیش از این نیز چند بار در پیج اینستاگرامش از مادرش گفته بود.

برای خواندن زندگی نامه دنیز دایی، می‌توانید بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

بیوگرافی دنیز دایی

پست اینستاگرامی دنیز از مادرش

علی دایی در مصاحبه جدیدش در برنامه فوتبالی فردوسی پور گفته بود یک بار ازدواج کرده و دنیز 16 ساله است در حالیکه وی 18 سال دارد. نام همسر اول علی دایی مهسا است و ساکن انگلیس می باشد.

بسیاری از هواداران علی دایی در شبکه های اجتماعی از بازگو کردن علی دایی از زندگی شخصی خود تعجب کرده اند و گفته اند که کاش چیزی از زندگی اش نمی گفت تا شک و شبهه ای هم به وجود نمی آمد و دنیز را هم مجبور به درج چنین پستی نمی کرد. مادر دنیز هم با درج پست اینستاگرامی از زحمات تحصیلی دخترش تشکر کرد.

اما کاربران شبکه های اجتماعی اینگونه بازگو کرده اند شاید منظور علی دایی از ازدواجش این بوده که ازدواج ناموفق اول را به حساب نمی آورد و به همین دلیل گفته تنها یک بار ازدواج کرده و دو دختر دارد.

بین کاربران در اینستاگرام بحث هایی از جمله این که زندگی شخصی خود اوست و نباید به حاشیه برد مطرح شده. عده ای هم جواب می دهند این زندگی شخصی در برنامه ای پرطرفدار با حضور فردوسی پور به میان آمده زیرا بسیاری از مردم علی دایی را دوست دارند و طبیعی است که به گفته هایش هم گوش دهند بخصوص حرف هایی که از زبان خودش اطلاع رسانی شده است.

پس از اینکه مادر دنیز پیج اینستاگرامش را عمومی کرد دیگر می توان گفت بیش از پیش شناخته شده و شاید در پست های بعدی خود را بیشتر معرفی کند.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره مادر دنیز کیست؟ فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «مادر دنیز کیست؟» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید