مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  63432 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ماجرای علیرضا خمسه و راننده تاکسی

ماجرای علیرضا خمسه و راننده تاکسی

علیرضا خمسه بازیگر پیشکسوت کشورمان با بیان یک خاطره از رفتار یک راننده تاکسی که پس از مدت ها باقی پول کرایه وی را به او بازگردانده بود تشکر کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از  ایسنا، علیرضا خمسه در صفحه شخصی‌اش در فضای مجازی داستان یک راننده تاکسی منصف را تعریف کرده است که پس از سال ها او را اتفاقی می‌بیند و پولی را که به اشتباه از علیرضا خمسه گرفته بود را به او برمی‌گرداند.

علیرضا خمسه در پست خود نوشته است: 

سه چهار سال پیش برای رفتن به سر صحنه فیلمبرداری با یک سواری دربست عازم کرج شدم. پس از پرداخت کرایه به راننده، خداحافظی کرده و رفتم. امروز در حال عبور از یکی از محله‌های قدیمی تهران، همان راننده مرا اتفاقی دید و صدا زد. ابتدا او را نشناختم و ماجرایی را تعریف کرد که مرا به تحسین واداشت. ایشان گفت: آن روز که شما کرایه مرا پرداخت کردید، به جای اسکناس پانصد تومانی این اسکناس پنجاه هزار تومانی را به من دادید و الان چند سال است که من دنبال شما می‌گردم که این پول را به شما برگردانم.

علیرضا خمسه، بازیگر فیلم و سریال های تلویزیونی در پایان پست خود از این راننده شریف تشکر کرده است و گفته است که یک بار دیگر به خداشناسی و پاک دستی و سلامت این ملت شریف پی برده است.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره ماجرای علیرضا خمسه و راننده تاکسی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ماجرای علیرضا خمسه و راننده تاکسی» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید