مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  61796 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ماجرای صدای عجیب در همدان چه بود؟

ماجرای صدای عجیب در همدان چه بود؟

معون امنیتی و انتظامی وزارت کشور در مورد منبع سر و صدا های منتشر شده در مناطقی از اسدآباد واقع در استان همدان توضیحاتی ارائه داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، سید مجید میراحمدی، معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور در خصوص ویدیو های منتشر شده که از شب گذشته تا به حال در حال دست به دست شدن است گفت: با بررسی دستگاه های امنیتی و انتظامی مشخص شد که صدای شنیده شده در همدان ناشی از رعد و برق بوده و حادثه خاصی رخ نداده است. 

میر احمدی در ادامه با رد هرگونه گمانه زنی در خصوص منبع ایجاد این صدا ها گفت: این صدا به دلیل صوت ایجاد شده احتمالا ناشی از رعد و برق بوده است و اتفاق خاصی در این منطقه رخ نداده است.

در پایان وی تاکید کرد که شهروندان به هیچ وجه نگران نباشند زیرا با بررسی دستگاه های امنیتی و انتظامی مشخص شد که صدای شنیده شده ناشی از رعد و برق بوده و حادثه خاصی رخ نداده است.

این سخنان در حالی منتشر شده است که پیشتر  مهدی باب‌الحوائجی، معاون سیاسی و امنیتی استانداری همدان در خصوص منبع احتمالی این صدا ها اینگونه یاد کرده بود: احتمال ما تاکنون این است که این صدا مربوط به برخی از اقدامات آموزشی بوده که احتمال قریب به یقین این موضوع درست است و وزارت کشور در حال پیگیری و رصد بوده تا منطقه آموزشی به سمع و نظر مردم برسد.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره ماجرای صدای عجیب در همدان چه بود؟ فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ماجرای صدای عجیب در همدان چه بود؟» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید