ماجرای صدای عجیب در همدان چه بود؟ | آسمونی
کد مطلب: 61796 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ماجرای صدای عجیب در همدان چه بود؟

ماجرای صدای عجیب در همدان چه بود؟

معون امنیتی و انتظامی وزارت کشور در مورد منبع سر و صدا های منتشر شده در مناطقی از اسدآباد واقع در استان همدان توضیحاتی ارائه داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، سید مجید میراحمدی، معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور در خصوص ویدیو های منتشر شده که از شب گذشته تا به حال در حال دست به دست شدن است گفت: با بررسی دستگاه های امنیتی و انتظامی مشخص شد که صدای شنیده شده در همدان ناشی از رعد و برق بوده و حادثه خاصی رخ نداده است. 

میر احمدی در ادامه با رد هرگونه گمانه زنی در خصوص منبع ایجاد این صدا ها گفت: این صدا به دلیل صوت ایجاد شده احتمالا ناشی از رعد و برق بوده است و اتفاق خاصی در این منطقه رخ نداده است.

در پایان وی تاکید کرد که شهروندان به هیچ وجه نگران نباشند زیرا با بررسی دستگاه های امنیتی و انتظامی مشخص شد که صدای شنیده شده ناشی از رعد و برق بوده و حادثه خاصی رخ نداده است.

این سخنان در حالی منتشر شده است که پیشتر  مهدی باب‌الحوائجی، معاون سیاسی و امنیتی استانداری همدان در خصوص منبع احتمالی این صدا ها اینگونه یاد کرده بود: احتمال ما تاکنون این است که این صدا مربوط به برخی از اقدامات آموزشی بوده که احتمال قریب به یقین این موضوع درست است و وزارت کشور در حال پیگیری و رصد بوده تا منطقه آموزشی به سمع و نظر مردم برسد.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره ماجرای صدای عجیب در همدان چه بود؟ فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «ماجرای صدای عجیب در همدان چه بود؟»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 * 7 = ?