کد مطلب:  63969  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ماجرای رها شدن رضا رویگری در آسایشگاه سالمندان

ماجرای رها شدن رضا رویگری در آسایشگاه سالمندان

ویدیو منتشر شده از صحبت های رضا رویگری در خانه آسایشگاه کهریزک در فضای مجازی واکنش های زیادی را در پی داشته است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، ساعاتی قبل ویدیویی از رضا رویگری پیشکسوت عرصه بازیگری، سینما، تئاتر و تلویزیون منتشر شده که در فضای مجازی در صفحه‌های مختلف هنری و خبری  هم چنان در حال بازنشر شدن است. رویگری در این ویدیو منتشر شده  می‌گوید که از یک هفته قبل در آسایشگاه کهریزک رها شده و امکان تماس با بیرون را هم ندارد و به کمک مردم و مسئولان نیازمند است.

این خبر که رضا رویگری در آسایشگاه سالمندان کهریزک بستری شده است از سوی یکی از نیرو های خدماتی این آسایشگاه تایید شده است .

اما نکته مهمی که وجود دارد این است که بر اساس قوانین موجود تمام کسانی که در این آسایشگاه بستری می‌شوند باید توسط یکی از بستگان درجه یک خود به آنجا برده شده باشند و جز این راهی برای ماندن در آنجا وجود ندارد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده رضا رویگری  از ماه ها پیش یا مشکلان شخصی و خانوادگی دست و پنجه نرم می کرد و در سال های اخیر نیز با مشکلات مالی مواجه شده بود. این مشکلات به قدری زیاد بود که در سال 1399 رسما اعلام کرد که  500 میلیون تومان بابت بازی در کارهای تلویزیونی و سینمایی طلب دارد، اما نمی‌تواند آن‌ها را وصول کند.

رضا رویگری

 

در آن بازه زمانی شورای عالی تهیه‌کنندگان سینما اعلام کرد که اگر او رونوشت قراردادهای خود را برای شورا ارسال کند طلب‌هایش در سینما مطالبه خواهد شد. البته پس از این تصمیم خبر خاصی منتشر نشد و همچنان اطلاعات واضح و مشخصی از پرداخت مطالبات رویگری وجود ندارد.

حرف‌های رضا رویگری روی تخت آسایشگاه کهریزک مشخص نمی‌کند که حضور ناخواسته‌اش در آنجا بابت مشکلات مالی است یا خانوادگی یا حتی تلفیقی از هردو اما نکته مهمی که وجود دارد این است که هنرنمایی او در بازیگری و صدای دلنشینش با سرود معروف «ایران ایران» هنوز در ذهن و خاطر بسیاری از تماشاگران و علاقه‌مندانش زنده است و فیلم‌های دیگری هم با بازی این هنرمند در راه است.

این دست اتفاق‌ها، بار دیگر بر لزوم پیگیری وضعیت بیمه بازنشستگی و تامین امنیت شغلی سینماگران تاکید می‌کند که سال‌هاست فقط در حد یک شعار تبلیغاتی از سوی مسئولان مربوطه شنیده می‌شود و عملا کاری از سوی ایشان صورت نگرفته است.

: برای دریافت مشاوره درباره ماجرای رها شدن رضا رویگری در آسایشگاه سالمندان فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

نظر خود را درباره «ماجرای رها شدن رضا رویگری در آسایشگاه سالمندان» در کادر زیر بنویسید :

5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید