کد مطلب: 62689 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ماجرای درگیری سجاد غریبی، هالک ایرانی و مارتین فورد

ماجرای درگیری سجاد غریبی، هالک ایرانی و مارتین فورد

روز گذشته ویدیویی از درگیری سجاد غریبی معروف به هالک ایرانی و ماتین فورد ترسناک ترین مرد جهان در فرودگاه دوبی منتشر شده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، از روز گذشته ویدیویی با عنوان درگیری و کتک خوردن سجاد غریبی از مارتین فورد، ترسناک ترین مرد جهان، در فرودگاه دبی واقع در امارات متحده عربی  در حال دست به دست شدن در فضای مجازی است که واکنش های مختلفی را در میان کاربران ایرانی به همراه داشته و در شبکه های اجتماعی نیز ترند شده است.

در واقع دو ویدیو کوتاه از این رویارویی وجود دارد که در هردو آن ها لحظه رو در رو شدن سجاد غریبی معروف به هالک ایرانی و مارتین فورد ترسناکترین مرد روی زمین در فرودگاه دبی را نشان می دهد.

در یکی از این ویدیو ها سجاد غریبی معروف به هالک ایرانی با یک هول دادن از سوی مارتین فورد پخش زمین می شود. و در این تقابل هر دو آماده بودند تا با یکدیگر درگیر شوند که با دخالت اطرافیان از هم جدا می شوند.

در ویدیو دوم این بار سجاد غریبی به سمت حریف خود مارتین فورد حرکت می کند و سعی می کند که او را به زمین بیندازد اما باز هم ناکام می ماند.

لحظه رو در رو شدن سجاد غریبی و مارتین فورد
لحظه رو در رو شدن سجاد غریبی و مارتین فورد

 

این دو ویدیو در فضای مجازی سر و صدای زیادی کرده است تا جایی که کاربران ایرانی عقیده دارند که با آن همه تهدید و کری خوانی از سوی سجاد غریبی و رجز خوانی های مجازی با یک هول کوچک پخش زمین می شود و  آبروی ایرانی جماعت را برده است.

نکته عجیب این تقابل تفاوت قد قابل توجه بین سجاد غریبی و مارتین فورد بود که توجهات زیادی را به خود جلب کرده است. با اینکه سجاد غریبی لقب هالک ایرانی را به دوش می کشد، این ورزشکار انگلیسی با هیکلی تنومند و ظاهری خشن به شکل واضحی از رقیب ایرانی خود قد بلندتر است و به نظر می‌رسد که این موضوع در رقابت ماه آوریل برای سجاد غریبی می تواند دردسرساز شود.

پوستر های منتشر شده از سجاد غریبی ملقب به هالک ایرانی
پوستر های منتشر شده از سجاد غریبی ملقب به هالک ایرانی

 

انتشار این تصاویر باعث شده که بسیاری از کاربران ایرانی ادعا کنند که تصاویر منتشر شده از این ورزشکار پیش از این فتوشاپ بوده یا با تکنیک‌های خاصی فیلمبرداری و تصویربرداری تهیه شده است تا او را بزرگتر از آنچه که هست نشان دهند.

با این حال این دو ورزشکار در روز 13 فروردین سال 1400 با یکدیگر رو در رو خواهند شد.

 

: برای دریافت مشاوره درباره ماجرای درگیری سجاد غریبی، هالک ایرانی و مارتین فورد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

نظر خود را درباره «ماجرای درگیری سجاد غریبی، هالک ایرانی و مارتین فورد» در کادر زیر بنویسید :

9 - 3 = ?