کد مطلب:  62581 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ماجرای اسلحه کشی حسین نیلقاز چه بود؟

ماجرای اسلحه کشی حسین نیلقاز چه بود؟

در چند روز گذشته ویدیویی با مضمون اسلحه کشی رئیس اداره اماکن غرب تهران سبب ایجاد حواشی زیادی در فضای مجازی شده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، در چند روز گذشته تصاویر و ویدیو هایی تحت عنوان اسلحه کشی وحشت انگیز حسین نیلقاز، رئیس اداره اماکن غرب تهران بر روی کسبه و مغازه داران و شلیک تیر هوایی در حضور مردم به هنگام بازدید و سرکشی از واحد های صنفی در شهریار در شبکه های مختلف مجازی در حال دست به دست شدن است.

بر اساس ویدیو های منتشر شده از این حادثه یک مامور پلیس میانسال در حالی که یک قبضه اسلحه در دست خود دارد در مقابل یک مغازه لبنیاتی اقدام به شلیک تیر هوایی می کند و حاضرین صحنه همگی دچار ترس و وحشت فراوانی می شوند. حتی در این ویدیو افرادی به سمت او حرکت می کنند و از او تقاضا می کنند که مانع از ترس بیشتر مردم شود.

در خصوص جزئیات این حادثه عجیب و غریب هنوز اطلاعاتی در دست نمی باشد اما بسیاری از کاربران فرد حاضر را به عنوان رئیس اماکن غرب تهران معرفی کرده اند و در واقع این ویدیو وحشتناک را منتسب به او می دانند.

سردار کیوان ظهیری، فرمانده انتظامی غرب تهران با تایید این خبر و در تشریح جزئیات کلیپ منتشر شده در فضای مجازی در این خصوص گفت: برابر گزارش و شکایات مردمی مبنی بر سد معبر گسترده یک واحد صنفی میوه و سبزیجات در شهرک شاهد شهریار، ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی غرب استان تهران جهت بررسی موضوع و تذکر به واحد صنفی یاد شده در محل اعلامی حاضر شدند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران افزود: متاسفانه مالک واحد صنفی مزبور که سلاح سرد در اختیار داشت در مقابل تذکرات همکاران انتظامی، مقاومت کرده و شروع به توهین و فحاشی می‌کند که در نهایت با همکاری فرزند و دوستان خود پا به فرار می‌گذارد که در همین حین یکی از افرادی که در فرار متهم نقش بسزایی داشت توسط ماموران حاضر دستگیر می‌شود.

این مقام ارشد انتظامی در ادامه سخنان خود عنوان کرد: بنا به اظهارات شهروندان ساکن در منطقه، فرد دستگیر شده در مقابل تذکر شهروندان مبنی بر رفع سد معبر مقاومت کرده و اقدام به قدرت نمایی، ترویج خشونت، ایجاد رعب و وحشت و درگیری با اهالی محل را می‌کرده که پلیس بلافاصله پس از دستگیری، متهم را با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی کرد.

سردارظهیری در پایان خاطر نشان کرد: برابر دستور مقام قضایی، متهم فراری تحت تعقیب قضایی قرار گرفت.

 

: برای دریافت مشاوره درباره ماجرای اسلحه کشی حسین نیلقاز چه بود؟ فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ماجرای اسلحه کشی حسین نیلقاز چه بود؟» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید