ارزیابی مهاجرت
کد مطلب:  72228 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
لیگ برتر فوتبال بانوان ایران؛ برگزاری مسابقات هفته سوم

لیگ برتر فوتبال بانوان ایران؛ برگزاری مسابقات هفته سوم

با برگزاری پنج مسابقه، رقابت های هفته سوم لیگ برتر بانوان کشور برگزار شد.
زمان مطالعه: 2 دقیقه

هفته سوم؛ پالایش گاز ایلام صفر- ملوان یک

از هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بانوان کشور جام کوثر روز جمعه تیم بانوان ملوان بندر انزلی در ورزشگاه عدالت ایلام مقابل میزبانش تیم پالایش گاز این شهر با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسید. تیم بانوان ملوان بندر انزلی در این دیدار خیلی زود و در دقیقه یک بازی توسط محدثه ذلفی به گل رسید تا سریع‌ترین گل لیگ برتر را تا اینجای مسابقات به نام خود ثبت کرده باشد.

فرا ایستاسیس کران فارس صفر- سپاهان پنج

تیم فوتبال سپاهان نیز در زمین جروکان میزبان تیم فرا ایساتیس کران فارس بود که در نهایت با نتیجه ۵ بر صفر به پیروزی رسید.

بازیکنان تیم فوتبال بانوان سپاهان در این دیدار زهره کودایی، زهرا پورحیدری، زینب عباسپور (مهشاد سادات امیری)، فاطمه عادلی، مینا داودی، الهام فرهمند، فاطمه پسندیده، مرضیه فیضی، میترا نظری، کوثر کمالی، هستی فروزنده (فاطمه مردانی) و سرمربی تیم فوتبال سپاهان نیلوفر اردلان بودند.گل‌های این دیدار این گونه به ثمر رسید: فاطمه پسندیده (دقیقه ۸/ سپاهان)، میترا نظری (دقیقه ۱۶/ سپاهان)، هستی فروزنده (دقیقه ۵۳/ سپاهان)، میترا نظری (دقیقه ۶۱/ سپاهان)، مهشاد امیری (دقیقه ۸۱/ سپاهان)

شهرداری سیرجان 5 آوا تهران صفر

پیکان صفر خاتون بم چهار

کانی کردستان صفر نماینده البرز یک

هفته دوم  

رقابتهای هفته دوم لیگ برتر فوتبال زنان با برگزاری پنج مسابقه در روز جمعه سوم آذر ادامه پیدا کرد و تیم شهرداری سیرجان موفق شد(4-0) ایساتیس کران فارس را شکست دهد. پالایش گاز ایلام با یک گل از سد نماینده البرز عبور کرده و خاتون بم با هشت گل آوا تهران را از پیش رو بردارد. اما در دو دیداری که تصاویر آنها را مشاهده می کنید سپاهان و ملوان به تساوی یک بر یک دست یافتند. در این مسابقه افسانه چتر نور در دقیقه 5 برای ملوان و فاطمه پسندیده در دقیقه 40 برای سپاهان گلزنی کردند.

در دیگر دیدار هفته دوم کانی کردستان با دو گل سمیرا اسماعیلی(15) و سویینج سلیمانی (44) پیکان را از پیش رو برداشت.

هفته اول

 

خاتون بم 2 کانی کردستان صفر

 آخرین دیدار هفته اول لیگ برتر فوتبال زنان، شنبه 27 آذر بین ۲ تیم کانی کردستان و خاتون بم برگزار و در نهایت شاگردان مرضیه جعفری موفق به شکست ۲ بر صفر تیم میزبان شدند. نگین زندی در دقیقه ۳۹ و مونا حمودی در دقیقه ۷۸ موفق به باز کردن دروازه کانی کردستان شدند و اولین پیروزی فصل خاتون بم را رقم زدند.

در حال حاضر زنان سپاهان با تفاضل گل بیشتر در صدر جدول ۱۰ تیمی این فصل لیگ برتر قرار دارد و خاتون با گل زده کمتر در رده دوم است. پالایش گاز ایلام و زنان ایلام هم مانند دو تیم صدر جدول با سه امتیاز و تفاضل گل کمتر در جایگاه سوم و چهارم هستند و تیمهای آوا تهران و ایساتیس کران فارس نیز با یک امتیاز در رده پنجم و ششم ایستاده اند. خاتون در هفته دوم لیگ برتر زنان، روز جمعه سوم آذر به مصاف آوا تهران خواهد رفت. تصاویر مسابقه خاتون و کانی را مشاهده می کنید:

 

شهرداری سیرجان 0 ملوان بندر انزلی 1

در رقابتهای هفته نخست لیگ برتر بانوان ایران، دیدار ۲ تیم فوتبال شهرداری سیرجان و ملوان بندر انزلی عصر جمعه در سیرجان برگزار و در این رقابت تیم ملوان موفق شد با تک گل دقیقه ۲۵ شبنم بهشت به برتری و سه امتیاز حساس این بازی دست یابد.

سپاهان 4 نماینده البرز صفر

همچنین تیم سپاهان در ورزشگاه جروکان با ترکیب الهام فرهمند، فاطمه پسندیده، مرضیه فیضی، میترا نظری، زهرا پور حیدری، هانیه علی مردانی، زینب عباس پور، فاطمه عادلی، هستی فروزنده، معصومه همتی، زهره کودایی موفق شد با 4 گل نماینده البرز را از پیش رو بردارد.

آوا تهران 2 فرا ايساتيس كران فارس 2

در رقابتهای هفته نخست لیگ برتر بانوان ایران، دو تیم آوا تهران و فرا ايساتيس كران فارس مقابل هم قرار گرفتند و به تساوی دست یافتند. براى فرا ايساتيس فاطمه جاويدان و مريم چرخاوى گلزنى كردند. هر دو گل آوا را هم فاطمه تراهى به ثمر رساند.

ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره لیگ برتر فوتبال بانوان ایران؛ برگزاری مسابقات هفته سوم فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «لیگ برتر فوتبال بانوان ایران؛ برگزاری مسابقات هفته سوم» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید