ارزیابی مهاجرت
کد مطلب:  72194 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
لیگ برتر بسکتبال بانوان

لیگ برتر بسکتبال بانوان

هفته پنجم لیگ برتر بسکتبال بانوان ایران در ورزشگاه آزادی ادامه پیدا کرد.
زمان مطالعه: 2 دقیقه

هفته پنجم؛ بهمن تهران 89- پالایش نفت آبادان 48

هفته پنجم بیست و یکمین دوره لیگ برتر بسکتبال بانوان، نکوداشت اعظم اسکندر با برگزاری ۳ دیدار دنبال شد.  در این هفته تیم‌های گروه بهمن تهران و پالایش نفت آبادان به رقابت پرداختند که در این مسابقه، شاگردان فرحناز طائرپور موفق شدند با نتیجه ۸۹ بر ۴۸ به پیروزی برسند. نگین رسولی با ۲۱ امتیاز، ۱۲ پاس گل، ۳ ریباند و کارایی ۳۴ بهترین بازیکن این دیدار شد. 

داتیس یزد 32- ذوب آهن اصفهان 96

در دیگر دیدار هفته پنجم، تیم داتیس یزد مقابل ذوب آهن اصفهان به میدان رفت و این بازی را با نتیجه ۹۶ بر ۳۲ واگذار کرد. پریسا کرمی با ۲۳ امتیاز، ۳ پاس گل، ۸ توپ ربایی و کارایی ۲۷ موثرترین بازیکن در این دیدار بود.

ستاد گاز 88- بینالود خودرو 86

تیم‌های ستاد گاز تهران و بینالود خودرو در آخرین دیدار هفته پنجم به رقابت پرداختند و گاز تهران موفق شد با نتیجه ۸۸ بر ۸۶ تیم حریف را مغلوب کند. فاطمه سعادت فاطمی با ۱۳ امتیاز، ۲۴ ریباند، ۴ توپ ربایی و کارایی ۲۶ بهترین بازیکن این دیدار شد.

هفته چهارم؛ آکادمی بسکتبال سحر 74- مهرسان تهران 46

رقابت‌های هفته چهارم لیگ برتر بانوان بزرگداشت آیلین ملکیان پیشکسوت بسکتبال با انجام سه دیدارآغاز شد. در این دیدارها بینالود خودرو نیشابوردر برابر داتیس یزد 67بر 33 پیروز شد. بهترین بازیکن این مسابقه مهسا کرانی بود که ۱۹ امتیاز، ۱۳ریباند، ۴ پاس گل و کارایی ۲۳ را به نام خود ثبت کرد.

در دیگر دیدار این هفته تیم آکادمی بسکتبال سحردر برابر مهرسان تهران۴۶-۷۴ به برتری دست یافت. بهترین بازیکن این مسابقه هم شمیم نوری بود که ۱۶ امتیاز، ۱۰ ریباند ، ۳ توپ ربایی و کارایی ۱۸ را برجای نهاد. تصاویری از این مسابقه را با هم می بینیم.

همچنین ذوب آهن اصفهان موفق شد با نتیجه ۹۱بر۴۴ ازسد تیم کنکو تهران بگذرد.  بهترین بازیکن این مسابقه نیز آیدا گل محمدی بود که ۱۶ امتیاز، ۱۶ ریباند، ۴ پاس گل و کارایی ۲۸ را ثبت کرد.

هفته سوم؛ مهرسان تهران 63 پالایش نفت آبادان 30

در هفته سوم لیگ برتر بسکتبال بانوان سه مسابقه برگزار شد که در مهمترین بازی، مهرسان تهران در خانه خود برابر پالایش نفت آبادان به پیروزی دست یافت. نتایج دیدارهای هفته سوم لیگ برتر بسکتبال بانوان به شرح زیر است:

داتیس یزد 43 - شرکت ملی گاز تهران 67
کنکو تهران 31 - بینالود خودرو نیشابور 80
مهرسان تهران 63 - پالایش نفت آبادان 30

هفته دوم؛ ستاد گاز تهران 62 کنکو تهران 57

در هفته دوم لیگ برتر بسکتبال بانوان، تیمهای ستاد گاز تهران و کنکو تهران در تالار بسکتبال آزادی به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان این بازی تیم گاز تهران موفق شد با نتیجه ۶۲ بر ۵۷ از سد کنکو تهران عبور کند. فاطمه‌سادات فاطمی با کسب ۱۴ امتیاز و ۲۲ ریباند ضمن ثبت دبل دبل با کارایی ۲۱ چهره برتر میدان بود. تصاویر این مسابقه را مشاهده می کنید.

پالایش نفت آبادان 71 آکادمی سحر تهران 56

همچنین در هفته دوم لیگ برتر بسکتبال، تیم بسکتبال بانوان پالایش نفت آبادان میهمان خود، آکادمی سحر تهران را ۷۱ بر ۵۶ شکست داد.ساغر آجیلی با ۱۵ امتیاز، ۵ ریباند و ۸ پاس گل و کارایی ۱۹ داشت و ناهیده اسدی که با ۲۸ امتیاز تاپ اسکور بازی شد، ستارگان پالایش نفت بودند. در این مسابقه که در سالن 17شهریور برگزار شد، تیم پالایش نفت آبادان در این دیدار با ترکیب ناهیده اسدی، مژده نظری، الناز سیاهی، نرگس داودی و سمانه تقیان به میدان رفت. تیم آکادمی سحر تهران نیز با ترکیب بهناز اکبری، نیکو فتحیان، بهاره صالحی، آیلا آزاده و مبینا صادقی به میدان رفت. تصاویر منتخب این مسابقه را با هم می بینیم.

ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره لیگ برتر بسکتبال بانوان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «لیگ برتر بسکتبال بانوان» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید