مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  71009 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
لیسا و فردریک آرنو

لیسا و فردریک آرنو

لیسا و فردریک آرنو چند روزی است که سوژه رسانه‌های اجتماعی شده‌اند و خبر رابطه آنها در یونان جدی‌تر از قبل شده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

لیسا (Lisa) خواننده بلک‌پینک در ماه آگوست 2023 باز هم ترند شد. خبر قرار گذاشتن لیسا و فردریک آرنو ( Frederic Arnault) سال گذشته هم مطرح شده بود و بارها این قرار را یک قرار کاری عنوان کرده بودند. اما سفر همزمان لیسا و فردریک آرنو به یونان باعث شد که دوباره این خواننده کی‌پاپ سوژه شبکه‌های اجتماعی شود. اما فردریک آرنو کیست؟ در ادامه با آسمونی باشید.

فردریک آرنو در کنار گروه بلک‌پینک

فردریک آرنو پسر برنارد آرنو مدیرعامل تگ هویر (TAG Heuer) ساعت‌های لوکس سوئیسی و لوازم لوکس دیگر است. پدرش برنارد آرنو در سال 2023 به عنوان ثروتمندترین فرد جهان معرفی شده است. وی رئیس هیئت مدیره کریستین دیور اس. آ. و مدیرعامل LVMH بازرگان معروف فرانسوی است.

فردریک آرنو به دلیل کاری بارها در مراسم مختلف کنار گروه بلک‌پینک دیده شده بود ولی یک بار لیسا و آرنو به تنهایی در پاریس دیده شدند و حالا هم در یونان تصاویر جداگانه‌ای از آنها منتشر شد؛ البته لیسا هم تصاویر خود را از یونان با هواداران به اشتراک گذاشته بود. تصویر جدیدی هم از این دو در فرودگاهی واقع در آمریکا دیده شده.

لیسا در یونان

کمپانی لیسا (YG) با انتشار بیانه‌ای گفته که ما نمی‌توانیم خبر قرارگذاشتن لیسا را تایید کنیم.

بسیاری از طرفداران بلک پینک گفتند که لیسا و دیگر اعضا، زندگی خصوصی خود را دارند و بهتر است زندگی جدید خود را تشکیل دهند و یا ازدواج کنند. بعضی از هواداران این گروه معتقدند یک آیدل باید تمرکزش روی کارش باید و دور از حواشی عاشقانه بمانند و این یکی از مشکلات اینروزهای آیدل‌ها در کره جنوبی است. حتی نظرات تندتری هم گفته شده و آن اینکه لیسا بهتر است از بلک‌پینک خداحافظی کرده و بعد ازدواج خود را با آرنو اعلام کند.

 

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره لیسا و فردریک آرنو فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «لیسا و فردریک آرنو» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید