مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  69165 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
لوگوی جدید علی بابا رونمایی شد

لوگوی جدید علی بابا رونمایی شد

علی‌بابا از لوگوی جدید خود رونمایی کرد. به گفته مدیران این شرکت، آن‌ها تصمیم گرفته‌اند با بلوغی که بعد از چندین سال فعالیت در بازار پیدا کرده‌اند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

علی‌بابا از لوگوی جدید خود رونمایی کرد. به گفته مدیران این شرکت، آن‌ها تصمیم گرفته‌اند با بلوغی که بعد از چندین سال فعالیت در بازار پیدا کرده‌اند، به‌سمت سادگی پیش بروند و با نگاهی «جادویی» به موضوع سفر، لوگوی خود را تغییر دهند و ریبرندینگ کنند.

به گزارش آسمونی، آرش خسرویان مدیر مارکتینگ علی بابا در جریان معرفی لوگوی جدید این شرکت درباره شکل‌گیری شخصیت جدید علی بابا و تغییرات آن در طول دو سال گذشته توضیح داد. او با اشاره به مراحل محتلف توسعه و رشد علی بابا گفت که شعار “Alibaba; “Hamsafar Har Safar” را برای چندین سال در نظر آن‌ها بود و این شرکت به چشم‌انداز تازه‌ای درباره ارائه بلیت‌های آنلاین هواپیمایی رسیده است و آن اینکه دیدگاه قبلی علی بابا درباره فروش یکسری محصولات آنلاین، دیگر قدرت سابق را ندارد و به همین‌خاطر با توجه به نیاز بازار باید تغییری درباره دیدگاه این شرکت جهت ارائه تجربه سفرهای ارزشمند ایجاد شود.

لوگوی جدید علی بابا
لوگوی جدید علی بابا

به گفته خسرویان، با گسترس جامعه مخاطبان علی بابا که شامل کسب‌وکارها و افراد عادی می‌شوند، سرویس‌هایی مثل مشاوره تلفنی، سرویس ویزا و بیمه سفر به مجموعه خدمات این شرکت اضافه شده‌اند. همچنین پرتفوی محصولات علی بابا، بیشتر به سمت محصولات خاص حرکت کرده است.

خسرویان گفت: «ما به درک جدیدی از سفر رسیده‌ایم. به نظر ما سفر از زمانی شروع می‌شود که شما درباره آن شروع به فکر کردن می‌کنید و تا زمانی که تجربیات خود را با دیگران به اشتراک می‌گذارید ادامه می‌یابد. ما تمرکز خود را روی این موضوع گذاشته‌ایم و بر این اساس محصولاتی مانند علی بابا پلاس را توسعه داده‌‌ایم. برای سازگاری با این نگاه جدید، ما نیاز به یک زیرساخت جدید برای برند خودمان داشتیم و تصمیم گرفتیم که آن را تغییر دهیم، اما سعی کردیم کل زیرساخت را به یکباره تغییر ندهیم.»

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره لوگوی جدید علی بابا رونمایی شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «لوگوی جدید علی بابا رونمایی شد» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید