کد مطلب: 60536 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
برداشته شدن فاصله گذاری اجتماعی در حمل و نقل بین شهری از ابتدای آذر ماه

برداشته شدن فاصله گذاری اجتماعی در حمل و نقل بین شهری از ابتدای آذر ماه

وزارت بهداشت ابلاغیه ای درباره به روز رسانی شیوه نامه های بهداشتی، نحوه اجرای فاصله گذاری و شرایط سلامت حمل و نقل برون شهری منتشر کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

وزارت بهداشت ابلاغیه ای درباره به روز رسانی شیوه نامه های بهداشتی، نحوه اجرای فاصله گذاری و شرایط سلامت حمل و نقل برون شهری منتشر کرده است

به گزارش آسمونی و به نقل از باشگاه خبرنگاران، شهرام آدم نژاد، معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی در این باره اظهار کرد: مقرر شده از ابتدای آذر مسافران برون شهری که از ناوگان حمل و نقل عمومی برای جابه جایی استفاده می‌کنند کارت واکسن و یا در غیر این صورت تست منفی ۷۲ ساعته خود را ارائه دهند.

وی افزود: با اجرای این طرح امکان کاهش محدودیت‌های فاصله گذاری اجتماعی در ناوگان حمل و نقل وجود دارد که بر این اساس پذیرش مسافر در اتوبوس و قطار تا ۸۰ درصد ظرفیت و در هواپیما تا ۱۰۰ درصد بلامانع خواهد بود.

آدم نژاد تاکید کرد: تا ابتدای آذر ماه تمامی محدودیت‌های قبلی در ناوگان حمل ونقل عمومی ادامه دارد و شرکت‌های حمل ملزم به رعایت آن هستند.

: برای دریافت مشاوره درباره برداشته شدن فاصله گذاری اجتماعی در حمل و نقل بین شهری از ابتدای آذر ماه فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

نظر خود را درباره «برداشته شدن فاصله گذاری اجتماعی در حمل و نقل بین شهری از ابتدای آذر ماه» در کادر زیر بنویسید :

3 * 8 = ?