کد مطلب:  60536 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
برداشته شدن فاصله گذاری اجتماعی در حمل و نقل بین شهری از ابتدای آذر ماه

برداشته شدن فاصله گذاری اجتماعی در حمل و نقل بین شهری از ابتدای آذر ماه

وزارت بهداشت ابلاغیه ای درباره به روز رسانی شیوه نامه های بهداشتی، نحوه اجرای فاصله گذاری و شرایط سلامت حمل و نقل برون شهری منتشر کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

وزارت بهداشت ابلاغیه ای درباره به روز رسانی شیوه نامه های بهداشتی، نحوه اجرای فاصله گذاری و شرایط سلامت حمل و نقل برون شهری منتشر کرده است

به گزارش آسمونی و به نقل از باشگاه خبرنگاران، شهرام آدم نژاد، معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی در این باره اظهار کرد: مقرر شده از ابتدای آذر مسافران برون شهری که از ناوگان حمل و نقل عمومی برای جابه جایی استفاده می‌کنند کارت واکسن و یا در غیر این صورت تست منفی 72 ساعته خود را ارائه دهند.

وی افزود: با اجرای این طرح امکان کاهش محدودیت‌های فاصله گذاری اجتماعی در ناوگان حمل و نقل وجود دارد که بر این اساس پذیرش مسافر در اتوبوس و قطار تا 80 درصد ظرفیت و در هواپیما تا 100 درصد بلامانع خواهد بود.

آدم نژاد تاکید کرد: تا ابتدای آذر ماه تمامی محدودیت‌های قبلی در ناوگان حمل ونقل عمومی ادامه دارد و شرکت‌های حمل ملزم به رعایت آن هستند.

: برای دریافت مشاوره درباره برداشته شدن فاصله گذاری اجتماعی در حمل و نقل بین شهری از ابتدای آذر ماه فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «برداشته شدن فاصله گذاری اجتماعی در حمل و نقل بین شهری از ابتدای آذر ماه» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید