کد مطلب: 60751 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
لغو طرح ممنوعیت تردد شبانه

لغو طرح ممنوعیت تردد شبانه

رئیس پلیس راهور ناجا از لغو طرح ممنوعیت تردد خبر داد و گفت: در تمامی شهرها سیستم‌های جریمه شبانه را خاموش کرده ایم و کسی در ساعت غیر مجاز جریمه نخواهد شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از مهر، سردار سید کمال هادیانفر، رئیس پلیس راهور ناجا از لغو طرح ممنوعیت شبانه خبر داد. وی در نشست خبری نیروی انتظامی اظهار کرد: با پیگیری‌هایی که انجام شد و بنا به مصوبه امروز ستاد ملی مقابله با کرونا و دستور شخص رئیس جمهور ممنوعیت تردد شبانه از امشب در سراسر کشور لغو شد.

وی در این مورد افزود: از شب گذشته تمام سیستم‌ها را در تمام شهرها قطع شده است و هیچ جریمه‌ای مبنی بر تردد تردد در ساعت غیرمجاز  صادر نخواهد شد.

در پایان هادیانفر خاطرنشان کرد:

 

اگر برای راننده‌ای پیامک جریمه آمد نگران نباشد چراکه فردا تمامی جریمه‌هایی که سهواً امشب ارسال شده باشد از سیستم پاک می‌شود.

لازم به ذکر است که در هفته گذشته، علیرضا زاکانی، شهردار شهر تهران در حاشیه جلسه قرارگاه خدمات اجتماعی استان تهران در جمع خبرنگاران گفته بود: با جلسه‌ای که در شورای عالی ترافیک داشتیم، به اتفاق قائل به این بودیم، که لغو منع تردد شبانه برای ما یک امکان را فراهم می‌کند و همه قائل به لغو این منع تردد با توجه به شرایط فعلی شهر تهران در حوزه کرونا هستند.

وی همچنین خاطر نشان کرده بود: شورای عالی ترافیک پیشنهاد لغو منع تردد شبانه را به ستاد ملی کرونا ارائه داده و پیگیر لغو این منع تردد است.

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار

علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای

آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «لغو طرح ممنوعیت تردد شبانه»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

9 - 2 = ?