کد مطلب:  66124 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
لغو ساخت بازی موبایلی دنیای وارکرفت توسط اکتیویژن بلیزارد

لغو ساخت بازی موبایلی دنیای وارکرفت توسط اکتیویژن بلیزارد

ساخت بازی موبایلی جدید دنیای وارکرفت، به احتمال بسیار زیاد لغو شده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، اکتیویژن بلیزارد به همراه ناشر چینی NetEase، ساخت عنوان جدید و معرفی نشده موبایلی World of Warcraft را لغو کرده‌اند.

بر اساس اطلاعاتی که وبسایت بلومبرگ منتشر کرده است، پروژه معرفی نشده اکتیویژن بلیزارد، با نام رمزی نپتون شناخته می‌شد و سه سال در دست توسعه قرار داشته است. این عنوان یک اقتباس مستقیم از بازی ورلد آف وارکرفت نبوده است و یک اسپین آف نقش آفرینی و آنلاین بوده است که در همان جهان جریان داشت اما در دوره زمانی دیگری روایت می‌شد.

با این حال، علارغم آن که مراحل توسعه بازی تاکنون سه سال به طول انجامیده است، اما نت ایز اعلام کرده است که توسعه دهندگان و تیم خلاق خود را که شامل بیش از صد کارمند می‌باشد را از روی این پروژه برداشته است. این تصمیم NetEase، به دلیل بروز مشکلات مالی و عدم ایجاد توافقات بین اکتیویژن بلیزارد و نت ایز ایجاد شده است.

بابی کوتیک در سال 2021 اعلام کرده بود که اکتیویژن بلیزارد برنامه‌های متنوعی برای انتشار چندین بازی رایگان بر روی پلتفرم موبایل دارد اما تا کنون هیچ یک از این عناوین معرفی نشده است. این در حالیست که بازی رایگان Arclight Rumble در ماه می معرفی شده بود اما طبق گزارشی که بلومبرگ منتشر کرد، عرضه این بازی نیز با مشکلات متعددی مواجه شده بود و ساخت آن بازی نیز لغو شده بود.

با توجه به اینکه دومین بازی مشترک اکتیویژن بلیزارد و نت ایز لغو شده است، می‌توان در نظر داشت که ارتباط بین دو ناشر بزرگ صنعت گیم به تنگنا رسیده است. با این حال هر دو ناشر توانستند با انتشار بازی Diablo Immortal سود خوبی را کسب کنند و ظرف مدت تنها دو ماه به درآمد بیش از 100 میلیون دلار دست پیدا کنند.

: برای دریافت مشاوره درباره لغو ساخت بازی موبایلی دنیای وارکرفت توسط اکتیویژن بلیزارد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «لغو ساخت بازی موبایلی دنیای وارکرفت توسط اکتیویژن بلیزارد» در کادر زیر بنویسید :

3 * 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید