ارزیابی مهاجرت
کد مطلب:  61917 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
لغو اکران رایگان فیلم ها برای بانوان در روز مادر

لغو اکران رایگان فیلم ها برای بانوان در روز مادر

رئیس هیات مدیره انجمن سینماداران از لغو طرح اکران رایگان فیلم های سینمایی برای بانوان در سالروز ولادت حضرت فاطمه(س) خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، محمدقاصد اشرفی، رییس هیات مدیره انجمن سینماداران در گفتگو با ایسنا با اشاره به مشکلاتی که در اجرای طرح اکران رایگان فیلم ها برای بانوان در روز مادر امسال اجاد شده بود، خاطر نشان کرد: در شرایط فعلی برای وزارت ارشاد و سازمان سینمایی امکان حمایت از این طرح وجود ندارد و به همین دلیل طرح فروش بلیت رایگان برای بانوان در سوم بهمن‌ماه منتفی شده است.

لازم به ذکر است که ساعاتی پیش خبری از سوی سازمان انجمن سینماداران منتشر شد مبنی بر اینکه با توجه به پیشنهاد سازمان سینمایی که هزینه‌ی سالن‌داران و صاحبان فیلم را پرداخت می‌کند و نیز با موافقت شورای صنفی نمایش، سینماها فردا 3 بهمن 1400 به مناسبت میلاد حضرت فاطمه (س) و روز زن برای بانوان رایگان خواهد بود.

اما دقایقی پیش محمد رضا صابری، سخنگوی انجمن سینماداران کشور اعلام کرد: با توافق شورای صنفی و سازمان سینمایی بنا بود فردا یکشنبه 3 بهمن 1400سینماهای سراسر کشور به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) برای بانوان رایگان باشد اما این طرح از طرف وزارت ارشاد با مخالفت مواجه شد؛ بنابرین فردا یکشنبه 3 بهمن 1400سینماها به روال عادی به فعالیت خود ادامه می دهند.

ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره لغو اکران رایگان فیلم ها برای بانوان در روز مادر فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «لغو اکران رایگان فیلم ها برای بانوان در روز مادر» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید