ارزیابی مهاجرت
کد مطلب:  60477 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نجات صنعت پوشاک کره جنوبی توسط اسکویید گیم

نجات صنعت پوشاک کره جنوبی توسط اسکویید گیم

تقاضای بالای جهانی برای گرمکن‌های ورزشی سبز و قرمز رنگی که توسط کاراکترهای سریال بازی مرکب پوشیده می‌شد، صنعت پوشاک کره‌ جنوبی را نجات داده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
وقتی صنعت پوشاک کره جنوبی هم بخاطر رکورد در دوران پساکرونا به لطف سریال بازی مرکب به رونق می افتد.

تقاضای بالای جهانی برای گرمکن‌های ورزشی سبز و قرمز رنگی که توسط کاراکترهای سریال بسیار محبوب «بازی مرکب» پوشیده می‌شد، صنعت پوشاک کره‌ جنوبی را نجات داده است.

در ادامه ی این پست اخبار دنیای مد به جزئیات این خبر در آسمونی می پردازیم.

نجات صنعت پوشاک کره جنوبی توسط اسکویید گیم
نجات صنعت پوشاک کره جنوبی توسط اسکویید گیم

تقاضای بالای جهانی برای گرمکن‌ های ورزشی سبز و قرمز رنگی که توسط کاراکترهای سریال بازی مرکب پوشیده می‌شد، صنعت پوشاک کره‌ جنوبی را نجات داده است.

محبوبیت بسیار بالای سریال «بازی مرکب»، درست در آستانه تعطیلی هالووین، باعث شده است نقطه روشنی برای صنعت پوشاک کره‌جنوبی که با مشکلات زیادی روبرو شده بود، به وجود بیاید.

یک کارخانه با مساحت 500 متر مربع در منطقه سنگ‌بوک سئول، پایتخت کره‌ جنوبی، این هفته مدام در حال کار است تا بتواند تمام سفارشات برای لباس‌های سبز و قرمزی که توسط کاراکترهای سریال «بازی مرکب» پوشیده می‌شد را برای صادرات آماده کند.

کیم جین جا، مالک 54 ساله این کارخانه، در مصاحبه با رویترز گفت: اکتبر معمولا ماه آرامی برای صنعت پوشاک است، اما به لطف سریال «بازی مرکب» و هالووین، ما برای آماده کردن همه سفارشات به تقلا افتاده‌ایم.

لباس-بازی-مرکب
لباس-بازی-مرکب

صنعت پوشاک کره‌جنوبی حتی قبل از پاندمی کرونا هم رو به افول بود و به علت پرداخت دستمزدهای بالاتر، در رقابت با چین، ویتنام و اندونزی با مشکل مواجه شده بود.

حالا با توجه به قیمت 25.50 دلاری هر گرمکن ورزشی «بازی مرکب» برای نوجوانان، بسیاری از شرکت‌های کوچک پوشاک در کره‌جنوبی می‌کوشند در بازار بزرگ پوشاک هالووین سود کلانی به دست آورند.

سریال بازی ماهی مرکب تا کنون توسط 142 میلیون خانوار دیده شده و به پربیننده‌ترین سریال تاریخ نتفلیکس تبدیل شده است.

ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره نجات صنعت پوشاک کره جنوبی توسط اسکویید گیم فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «نجات صنعت پوشاک کره جنوبی توسط اسکویید گیم» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید