کد مطلب:  61848 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
استخدام نخبگان مهارتی موفق به کسب مدال در مسابقات مهارت شانگهای

استخدام نخبگان مهارتی موفق به کسب مدال در مسابقات مهارت شانگهای

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از استخدام تمام نخبگان مهارتی شرکت کننده در مسابقات مهارت ۱۴۰۱ شانگهای چین که موفق به کسب مدال شوند، خبر داد
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایرنا، حجت الله عبدالملکی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مراسم اختتامیه مسابقات ملی مهارت دو خبر خوب برای نخبگان مهارتی که در این دوره از مسابقات مهارتی به میزبانی شانگهای چین مدال کسب کنند داشت.

او در ابتدا گفت: غیر از جوایز متعارفی که در نظر گرفته شده این خبر را اعلام می کنیم که هر یک از شرکت کنندگان مسابقات شانگهای چین که موفق به کسب مدال شوند، در صورت تمایل به عنوان مربی فنی و حرفه ای استخدام و شاغل می شوند، هر شرکت کننده ای که به مدال طلا نیز نائل شود یک دستگاه خودروی سمند به وی اهدا خواهد شد. 

عبدالملکی در ادامه عنوان کرد: امروز در سطح اقتصاد، مخصوصا اقتصاد خانواده و اقتصاد ملی، مهارت نقش موثری دارد و اشتغال به شدت وابسته به عنصر مهارت است.

وی در ادامه تاکید کرد: در دولت سیزدهم به مساله اشتغال و تولید توجه شده ،الگو و چارچوب ما برای ایجاد اشتغال، زیست بوم ملی اشتغال است که در اولین جلسه شورای عالی اشتغال در دولت سیزدهم رونمایی شد. در این زیست بوم 71 دستگاه دولتی در کنار هم قرار دارند تا اهداف اشتغال را محقق کنند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پایان خاطر نشان کرد: در مورد تقویت تولید و اشتغال، به موضوع آموزش و مهارت نیروی کار توجه و در همین زمینه فعالیت هایی در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور آغاز کرده‌ایم که از جمله آنها تسهیل و تسریع تاسیس آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه‌ای در سراسر کشور است.

 

: برای دریافت مشاوره درباره استخدام نخبگان مهارتی موفق به کسب مدال در مسابقات مهارت شانگهای فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «استخدام نخبگان مهارتی موفق به کسب مدال در مسابقات مهارت شانگهای» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید