کد مطلب:  64766 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
قهرمان شنای اوکراین درگذشت

قهرمان شنای اوکراین درگذشت

«دنیس دوبروف» مدافع عنوان قهرمانی پارالمپیک در ماده ۲۰۰ متر انفرادی مختلط بود و در جریان دو دوره بازی‌های پارالمپیک چهار مدال طلا و در مجموع ۱۱ مدال کسب کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، «دنیس دوبروف» مدافع عنوان قهرمانی پارالمپیک در ماده 200 متر انفرادی مختلط بود و در جریان دو دوره بازی‌های پارالمپیک چهار مدال طلا و در مجموع 11 مدال کسب کرد.دوبروف در سال 2001 شنا را در اوکراین آغاز کرد و نخستین حضور بین‌المللی خود را در رقابت‌های قهرمانی اروپا در سال 2014 تجربه کرد.

با این حال، دوبروف یک سال بعد از رقابت‌های قهرمانی جهان در گلاسکو با کسب مدال طلای 200 متر انفرادی مختلط (SM10) و 100 متر پروانه مردان (S10)، به شهرت رسید. شناگر اوکراینی از این موفقیت به عنوان نربان ترقی استفاده کرد و در نخستین حضورش در بازی‌های پارالمپیک در ریو، با کسب هشت مدال شامل سه طلا و ثبت رکورد جهانی 2 دقیقه 6ثانیه و 87 صدم ثانیه در فینال 200 متر مختلط مردان، نام خود را بر سر زبان‌ها انداخت. دوبروف سال گذشته در پارالمپیک توکیو سه مدال دیگر به گنجه افتخارات خود افزود و در سال 2020 نشان لیاقت و استاد بزرگ افتخاری ورزش اوکراین را به دست آورد.

: برای دریافت مشاوره درباره قهرمان شنای اوکراین درگذشت فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «قهرمان شنای اوکراین درگذشت» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید