کد مطلب:  65594 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
محمد مهدی درخشان در کشتی فرنگی نونهالان آسیا قهرمان شد

محمد مهدی درخشان در کشتی فرنگی نونهالان آسیا قهرمان شد

محمد مهدی درخشان ورزشکار شیرازی در رقابت های کشتی فرنگی نونهالان آسیا به مقام قهرمانی وزن 85 کیلو گرم دست یافت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

محمد مهدی درخشان ورزشکار شیرازی در رقابت های کشتی فرنگی نونهالان آسیا به مقام قهرمانی وزن 85 کیلو گرم دست یافت. درخشان در این مسابقات که در شهر منامه پایتخت بحرین برگزار شد در وزن 85 کیلوگرم تمام حریفان را از پیش رو برداشت و نشان ارزشمند طلا را بر گردن آویخت و افتخاری دیگر برای فارس که در این رشته استعدادهای زیادی دارد، به ارمغان آورد.

به گزارش آسمونی، این کشتی گیر شیرازی در وزن 85 کیلوگرم که با حضور 6 کشتی گیر برگزار شد، در دیدار نخست با نتیجه 13 بر 5 از سد نوردان بالتابایف از قرقیزستان گذشت و در دور دوم هم با نتیجه 8 بر صفر عبدالکریم المولد از عربستان را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در مرحله نیمه نهایی به مصاف علیخان ژادایف قزاقستانی رفت و این کشتی را با نتیجه 7 بر 3 با بُرد پشت گذاشت و راهی مرحله نهایی شد تا برای کسب مدال طلا به مصاف کشتی گیر قرقیزستانی که در دور نخست او را شکست داده بود ،برود.

درخشان در مرحله نهایی در یک کشتی بسیار خوب و با نتیجه 10 بر صفر و ضربه فنی، نوردان بالتابایف از قرقیزستان را دوباره از پیش رو برداشت و مدال خوشرنگ طلا را بر گردن آویخت. تیم ایران در پایان پیکار های کشتی فرنگی نونهالان آسیا که شنبه شب در منامه برگزار شد با کسب چهار نشان طلا، سه نقره و سه برنز بر سکوی نخست آسیا ایستاد.

: برای دریافت مشاوره درباره محمد مهدی درخشان در کشتی فرنگی نونهالان آسیا قهرمان شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «محمد مهدی درخشان در کشتی فرنگی نونهالان آسیا قهرمان شد» در کادر زیر بنویسید :

4 * 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید