کد مطلب: 64502 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
احتمال قطع همکاری کریم باقری با تیم ملی

احتمال قطع همکاری کریم باقری با تیم ملی

تیم ملی فوتبال ایران آماده سفر به کانادا برای انجام بازی دوستانه با تیم ملی فوتبال این کشور می‌شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، تیم ملی فوتبال ایران آماده سفر به کانادا برای انجام بازی دوستانه با تیم ملی فوتبال این کشور می‌شود و فدراسیون فوتبال در حال هماهنگی برای صدور ویزا برای اعضای تیم است.فدراسیون فوتبال ایران در حالی برای دریافت ویزای کاروان تیم ملی ایران با سفارت کانادا در استانبول ترکیه نامه نگاری داشته که در لیست اعلامی از سوی فدراسیون خبری از نام کریم باقری نیست.البته نه کریم باقری و نه مهرداد خانبان دیگر عضو کادر فنی تیم مل نیازی به دریافت ویزا برای سفر به کانادا ندارند.
با این وصف و با توجه به اعلام قبلی حمید استیلی مبنی بر اینکه او باید از بین پرسپولیس و تیم ملی یکی را انتخاب کند، نام کریم احتمالا در سفر به کانادا نخواهد بود. این خبر پس از آن اعلام شده که با توجه به شرایط این ملی پوش سابق فوتبال ایران ، درباره انتخاب بین پرسپولیس و تیم ملی خبر روشنی به فدراسیون نداده است.
باقری در دوره افشین قطبی سرمربی سابق تیم ملی هم در جمع کادر او حاضر بود و اگر در مورد ادامه کار با پرسپولیس به قطعیت رسیده باشد ، دومین دوره مربیگری اش در تیم ملی نیز اینچنین به اتمام می‌رسد. البته درهای تیم ملی رو به آقا کریم که در این مدت یک مربی کم حاشیه و همراه بود بسته نیست و اگر تصمیم نهایی او جدایی از پرسپولیس باشد او میتواند قبل از سفر کانادا در اردوی ملی حاضر باشد.
در مورد مهرداد خانبان هم موضوع مشابه است. مسئله او تیم ملی قرارداد همکاری و توافق بر سر مسائل مالی و مطالبات قبلی است که فدراسیون هنوز به آنها ورود نکرده و پرونده کاری وی را باز نگه داشته و مسائل را حل نکرده است.
گفتنی است که کریم باقری قرار است امروز در نشستی مشترک با رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس شرکت کند و پیرامون آینده کاری خود در این باشگاه مذاکراتی را انجام بدهد.

: برای دریافت مشاوره درباره احتمال قطع همکاری کریم باقری با تیم ملی فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «احتمال قطع همکاری کریم باقری با تیم ملی» در کادر زیر بنویسید :

2 * 8 = ?