کد مطلب:  59111 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
چطور متوجه بشیم آقا واقعا قصد ازدواج دارد؟

چطور متوجه بشیم آقا واقعا قصد ازدواج دارد؟

مردی که به دنبال زندگی مشترک باشد و قصدش از آشنایی با شما ازدواج است چند نشانه بارز دارد که در این مطلب آسمونی به چند مورد اشاره می کنیم..
زمان مطالعه: 1 دقیقه

از کجا متوجه بشیم که آقا واقعا قصد ازدواج دارد؟

بنام یگانه عالم

بسیاری از عزیزان میپرسند که چطور متوجه بشیم آقا واقعا قصد ازدواج دارد؟ تا بیهوده وقت و احساساتمان هدر نرود. در جواب باید اشاره کنم که آقایی که واقعا میخواهد زندگی مشترک تشکیل بدهد چند نشانه بارز دارد که در این مطلب به اختصار به چندمورد میپردازیم.

در اولین قدم بعداز آشنا شدن شما را به خانواده خودش معرفی میکند و برای شناخت بیشتر و رابطه وقت و انرژی میگذارد. در حین آشنایی و یا گذشت کمی زمان از شما تقاضای نامعقول نمیکند و شرایط و چهارچوب های شما را می پذیرد. سعی نمیکند چهارچوب های شما نادیده بگیرد.

تلاش خودرا برای پیشرفت  شغلی و تحصیلی انجام میدهد در واقع برای آینده خود هدف دارد و برای رسیدن به اهدافش تلاش میکند. شتابزده عمل نمیکند بلکه وقت میگذارد و بهترین راه را برای رسیدن به هدف انتخاب میکند. درمقابل بعضی از افراد هستند که بسیار عجولانه عمل میکنند و احتمال پشیمانی از انتخاب و عملکردشان بیشتر است .ا نها صادق هستند و صداقت داشتن در گفتار و رفتارش پیداست و نقاب به چهره ندارد. زمان صحبت با شما دائما از مسائل جنسی نمیگوید.

برای شناخت بیشتر دو طرف هر کاری انجام میدهد و پنهان کاری ندارد. از خودش و اهدافش در زندگی میگوید. سعی میکند شما را بیشتر بشناسد برای شما وقت میگذارد و بهانه تراشی نمیکند.

سارا فلاحی

: برای دریافت مشاوره درباره چطور متوجه بشیم آقا واقعا قصد ازدواج دارد؟ فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «چطور متوجه بشیم آقا واقعا قصد ازدواج دارد؟» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید