کد مطلب:  60885 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
قسمت جدید فصل پایانی مانی هیست؛ پایان نزدیک است

قسمت جدید فصل پایانی مانی هیست؛ پایان نزدیک است

سفر مانی هیست با نام اسپانیایی  (La Casa De Papel) چند روز دیگر در نتفلیکس با انتشار قسمت های باقی مانده فصل 5 به پایان می رسد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

خوشبختانه، برای اینکه متوجه شوید چگونه این حماسه جنایی-حماسی قرار است به پایان برسد، نیاز نیست زیاد صبر کنید؛ زیرا به زمان پخش آخرین قسمت های فصل آخر تنها چند روز دیگر باقی مانده است. طرفداران سریال خانه کاغذی یا مانی هیست در سرتاسر جهان با پایان تکان دهنده فصل پنجم که در روز جمعه 3 سپتامبر (12 آذر) در نتفلیکس قرار می گیرد، هیجانزده خواهند شد.

تا به اینجا، شاهد پنج فصل باورنکردنی از سریال مانی هیست بوده‌ایم. این پدیده اسپانیایی، ده‌ها میلیون غیراسپانیایی زبان را در سراسر جهان سرگرم کرده است. در حالی که هنوز منتظر پخش ادامه فصل 5 هستیم، اما 4 فصل قبلی تضمین کرد که خانه کاغذی به پربیننده ترین سریال غیرانگلیسی تبدیل شد که بیش از 65 میلیون خانواده در ماه اول آن را تماشا کردند.

قسمت جدید مانی هیست
قسمت جدید مانی هیست

 

جالب است بدانید که تولید این سریال، منجر به کمبود تجهیزات فیلمبرداری در کشور شده است. این مسیر طولانی پر از داستان های مختلف بوده است، اما باید منتظر بمانیم تا ببینیم قسمت پایانی چه چیزی را برای ما آماده کرده است.

: برای دریافت مشاوره درباره قسمت جدید فصل پایانی مانی هیست؛ پایان نزدیک است فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «قسمت جدید فصل پایانی مانی هیست؛ پایان نزدیک است» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید