کد مطلب:  63666 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دادستان‌، پزشکان و پرستاران مارادونا را متهم به قتل عمد کرد

دادستان‌، پزشکان و پرستاران مارادونا را متهم به قتل عمد کرد

تقریبا یک سال و نیم پس از مرگ دیگو مارادونا، اسطوره فوتبال آرژانتین دادستانی علیه تیم پزشکی این بازیکن سابق اتهاماتی را مطرح کرده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، تقریبا یک سال و نیم پس از مرگ دیگو مارادونا، اسطوره فوتبال آرژانتین دادستانی علیه تیم پزشکی این بازیکن سابق اتهاماتی را مطرح کرده است. طبق شکایتی که روز چهارشنبه ارائه شد، مارادونا مورد بدرفتاری پزشکان و پرستاران قرار گرفت. هشت فرد در این پرونده به قتل عمد متهم هستند و اگر مجرم شناخته شوند با 25 سال زندان مواجه خواهند شد.

در میان مظنونان، لئوپولدو لوکه، پزشک شخصی مارادونا، آگوستینا کوساچوف، روانپزشک او و همچنین یک روانشناس، یک پزشک دیگر، هماهنگ کننده پزشکی شرکت بیمه سلامت و سه پرستار هستند. همه افراد این اتهامات را رد کردند. اکنون دادستانی خواستار تشکیل جلسه اصلی شفاهی و علنی علیه متهمان شده است.

مارادونا در نوامبر 2020 در یک مجتمع مسکونی خصوصی در شمال بوئنس آیرس در سن 60 سالگی بر اثر حمله قلبی درگذشت. او چند هفته قبل از آن تحت عمل جراحی مغز قرار گرفته بود. به گفته محققان، اشتباهات بزرگی در مراقبت از مارادونا که به شدت بیمار بود، صورت گرفته بود.

نظر خود را درباره «دادستان‌، پزشکان و پرستاران مارادونا را متهم به قتل عمد کرد» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید