کد مطلب:  64731 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
قتل یک روحانی با اسلحه توسط افراد ناشناس

قتل یک روحانی با اسلحه توسط افراد ناشناس

امام جماعت روستای گوازدر بخش کلات شهرستان سرباز، واقع در سیستان و بلوچستان توسط افراد ناشناس به قتل رسید.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر از قتل امام جماعت روستای کوازدر بخش کلات شهرستان سرباز به وسیله افراد مسلح ناشناس داد.

سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان، اعلام کرد: «ساعت 19 بعد از ظهر روز دوشنبه نهم خرداد ماه در پی  تماس شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره تیراندازی در محور "انگوری به کلات" شهرستان سرباز بلافاصله کارآگاهان پلیس آگاهی آن شهرستان برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.»

وی ادامه داد، هنگامی که ماموران پلیس در صحنه قتل حضور پیدا کردند یک دستگاه خودروی پژو پارس که به گارد ریل جاده برخورد کرده بود و آثار گلوله بر بدنه خودرو دیده می شد، مشخص شد که راننده خودرو مولوی محمد کریم حملی امام جماعت مسجد روستای گوازدر بخش کلات است.

ایشان درحال بازگشت از شهرستان ایرانشهر بود که مورد کمین افراد مسلح قرار گرفت و بر اثر تیراندازی آنها مجروح گردید. مردمی که در آنجا حضور داشتند وی را به درماندگاه منتقل کردند.

اما فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اعلام کرد با اینکه مردم سریعاً وی را به درمانگاه منتقل کردند اما بر اثر شدت خونریزی فوت کرد.

سریعاً بعد از وقوع چنین جنایتی، یک تیم مجرب از کارآگاهان پلیس آگاهی سیستان بلوچستان مامور شناسایی ضاربان شدند. آنها فعالیت خود را آغاز کرده اند و به محض کسب اطلاعات جدید، نتیجه اطلاع رسانی خواهد شد.

: برای دریافت مشاوره درباره قتل یک روحانی با اسلحه توسط افراد ناشناس فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «قتل یک روحانی با اسلحه توسط افراد ناشناس» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید