کد مطلب:  59529 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سردار رضایی: قاچاق کالا به حداقل رسیده است/مرز های شرقی در امنیت و آرامش

سردار رضایی: قاچاق کالا به حداقل رسیده است/مرز های شرقی در امنیت و آرامش

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه آرامش و امنیت بسیار خوبی در مرزهای کشور حاکم است، گفت: مرزنشینان نیاز به بازارچه‌های مرزی فعال و پویا دارند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار قاسم رضایی‌ در حاشیه سفر به استان سیستان و بلوچستان، اظهار داشت: طبق روال همیشگی و در ادامه بازدیدها از رده‌های مختلف نیروی انتظامی، امروز از مرزهای جنوب شرقی کشور بازدید به عمل آمد.

این مقام ارشد انتظامی با تصریح اینکه این روزها مردم افغانستان آزرده خاطر هستند گفت: نتیجه ناراحتی این مردم رنج دیده، فتنه‌هایی است که استکبارگران سال‌ها است با مسلح کردن گروه‌های مختلف در این کشور، ایجاد و با خروج خود، فتنه‌ها را شعله‌ور کرده‌اند.

سردار رضایی با بیان اینکه ارتباط بین مرزبانان و مرزنشینان در میهن اسلامی‌مان جزو موارد اعلا است، عنوان داشت: رضایتمندی مردم در اقصی نقاط  کشور به ویژه در مناطق شرقی از مرزها گرفته تا شهرها و روستاها و... با توجه به خدمت‌رسانی کارکنان ناجا به این عزیزان مشهود است.

این مقام عالی انتظامی با بیان اینکه بر اساس برآوردهای صورت گرفته، قاچاق کالا در مبادی غیررسمی به حداقل رسیده است، اضافه کرد: نیروی انتظامی به عنوان یک نیروی میدانی وظیفه خود می‌داند با تمام توان در امر قاچاق کالا مقابله جدی داشته باشد.

وی افزود: در بحث قاچاق کالا بر اساس سازوکارهای اولیه و نیاز به همکاری سایر بخش‌ها، آنچه حائز اهمیت بوده، بالا بردن هزینه جرم توسط مجرمان است که این موضوع به طور حتم در کاهش چشمگیر وقوع جرایم بسیار مؤثر خواهد بود.

سردار رضایی با اشاره به در پیش بودن ماه محرم‌الحرام و اربعین حسینی(ع) یادآور شد: نیروی انتظامی برای تسهیل در تردد و خدمتگزاری به زائران عزیز امام حسین(ع) در مرزها، مطابق چند ساله اخیر، آمادگی دارد؛ اما با توجه به محدودیت‌های تردد در شرایط کرونا، این موضوع منوط به توافق مسئولان دو کشور ایران و عراق و براساس وضعیت شیوع کرونا خواهد بود.

: برای دریافت مشاوره درباره سردار رضایی: قاچاق کالا به حداقل رسیده است/مرز های شرقی در امنیت و آرامش فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «سردار رضایی: قاچاق کالا به حداقل رسیده است/مرز های شرقی در امنیت و آرامش» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید